Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Neočkovaný Etzler prožívá na JIP muka: Nic horšího jsem snad nezažil, píše

Miroslav Etzler stále leží na JIP v nemocnici.
Zdroj: Se souhlasem Mirek Etzler
Koronavirus

Herec Mirek Etzler (56) stále leží v nemocnici na JIP s oboustranným zápalem plic a také koronavirem. Na svých sociálních sítích zveřejnil další příspěvek, v němž zdravotní sestřičky přirovnal k andělům a znovu zdůraznil, jaká byla chyba nenechat se očkovat.

Oblíbený český herec Miroslav Etzler stále leží v nemocnici v České Lípě na kyslíku, jelikož se nakazil koronavirem a také dostal oboustranný zápal plic. Na své sociální sítě tak nyní přidává fotografie z lůžka s kyslíkem na ústech, a jinak tomu nebylo ani tentokrát.

„Vždy by můj sen být se třemi sestřičkami ve sprše. Dnes se to povedlo. Sprcha bez kyslíku. Nic horšího jsem snad nezažil. Na pokoj mě dovezly, ani nevím jak,“ napsal k poslednímu příspěvku Etzler.

„V nemocnici v České Lípě nemají sestřičky, ale anděly. Nevím, jak jim poděkovat. A taky jsou tady vojáci. Jsou slušní, skvělí a přátelští. Vím, že jsem tady kvůli své blbosti a vy takhle slušně. Děkuji vám, děkuji za lásku, pokoru, slušnost a vysokou profesionalitu. Vím, jak moc to musí být náročné. A moc se omlouvám, pořád nemám sílu odpovídat,“ doplnil.

Slova podpory

„Kdo nezažil covid, to nikdy nepochopí, držím Vám palce k brzkému uzdravení,“ napsala mu pod fotografii jedna z uživatelek. Další lidé ji hned následovali: „Přeji hodně sil a držte se, Mirku!! Bude to dobré!!“ „Přeji Vám hodně síly, andělské ochrany, ať se splní Vaše přání a brzo se vrátíte ke své milované rodince. Opatrujte se,“ okomentoval další.

„Rychlé uzdravení přeji. A nemusíte se obviňovat, že jste tam kvůli Vaší blbosti. My jsme naočkovaní a stejně jsme byli nemocní. Sice jsme neskončili v nemocnici, ale dala nám ta sračken nemoc pěkně zabrat,“ přidala komentář další uživatelka.

Související články

Další články