Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Neočekávaný zvrat v seriálu: Týna Popelková opouští Slunečnou

Zdroj: TV Prima archiv
+ Další fotografie
slunečná
V dnešním dílu seriálu Slunečná se diváci opět dočkají napínavé podívané. Týna se rozhodne vydat do Velké Británie, protože jí Lukáš vmetl do obličeje, že jel Janek do Prahy shánět investora, protože o Saída přišel kvůli Týně, což by nebylo poprvé, co se Janek vzdal kvůli Týně spousty peněz. Eva Burešová (27) coby Týna tedy bere situaci do vlastních rukou. Co bude dál?

Bohatý podnikatel arabského původu Saíd je hlavním investorem v nově vznikajícím sanatoriu, které rozjíždí Janek Linhart s Lukášem a Týnou. V posledním dílu Slunečné to ale s jejich zařízením, které se zabývá léčbou neplodnosti, ale nešlo zcela podle plánu.

Do Slunečné vpadl uřícený podnikatel Saíd, který se nechal namotat na nechutné pomluvy, které slyšel od novináře, a věří, že ho chce Janek jako zběhlý kriminálník obrat o peníze.

Následky pokusu o znásilnění

Ač to vypadalo, že se celá situace nakonec urovná, tak se stalo něco mnohem hrůznějšího. Saíd totiž v opilosti zaútočil na Týnu a pokusil se ji znásilnit. Týna měla velké štěstí, že včas zasáhl Janek, který Saída okamžitě z Týny strhnul a nedošlo k nejhoršímu.

Týna se vydává do Londýna

Kvůli pokusu o znásilnění a Jankovu zásahu proti Saídovi už ale arabský podnikatel s Jankem spolupracovat nechce. Což je důvod, proč se vydává Týna za Saídem do Londýna a chce ho přesvědčit, aby se stal investorem. Když se to Janek dozví, chce letět za Týnou.

Související články

Další články