Od chvíle, kdy se kačer připojil k mladé rodině, sdílí s ní domácnost jako právoplatný člen.

Maminka Tylera popsala, jak došlo k jejich seznámení. Spolu s manželem mají na zahradě domu 11 kachen. Když šel muž jednou koupit pro své neobvyklé domácí mazlíčky krmivo, zaujal ho čerstvě narozený kačer. Rozhodl se, že si ho vezme a přidá k ostatním.

Od toho dne, kdy kačer Beaker překročil práh domu, je miláčkem celé rodiny a nejlepším přítelem malého Tylera. Je pořád s ním, jako jeho pravá ruka.

Stačí, aby Tyler zaplakal, a kačer je hned u něj, aby ho utěšil. Tato nerozlučná dvojka spolu dělá úplně všechno. Spolu usedají ke stolu, hrají si venku, vozí se ve vláčku, a dokonce se společně koupou.

Nikdy se nemají dost, a když je jeden bez druhého, jsou jako bez ruky. Tylerovo úplně první slovo nebylo máma, nebo táta, ale kačer.

Maminka Jennifer nikdy v životě neviděla tak silné pouto mezi jejím chlapečkem a kačerem. Přiznává, že vidět je spolu v akci, je něco neskutečně zábavného.

Jejich společné dovádění pravidelně dokumentuje a výsledkem jsou opravdu perfektní fotky. Ti dva se prostě hledali, až se našli.