Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NEOBVYKLÁ Výměna manželek v LUXUSU: Jak žijí rodiny dnes? To budete koukat!

+ Další 4 fotografie
Máme za sebou další Výměnu manželek, která byla tak trochu jiná než obvykle. Účastnily se totiž rodina jak ze skromných poměrů, tak i rodina, která je zvyklá žít v luxusu. A jak žijí aktéři dnes? Stali se z nich přátelé!

V rodinách se vyměnila Bára (36) z Polep, která má syna Matěje (2) a žije s Vaškem (41), s Dankou (30), která je maminka malé Danielky (2) a žije společně s Alexandrem (52) v Praze. Rodina Báry rozhodně nebyl případ rodiny, která by se do Výměny manželek přihlásila kvůli financím. Bára bydlí oproti Dance v luxusu. Tahle rodina si chtěla zkrátka jen vyzkoušet, jak žijí jiné rodiny.

Na natáčení rodiny vzpomínají v dobrém. „Bylo to zábavné. Hrozně pěkné byly výlety, které jsme podnikali. Byli jsme třeba v solné jeskyni,“ řekla TV Nova Danka, která byla z domu Báry v šoku. Rozhodně nečekala, že se dostane do takového luxusu. „Naši na Slovensku mají taky tak obrovský dům. Užívala jsem si, že tam byla zahrada a stromy. Pohrabala jsem tam listí a vyčistila okapy,“ vysvětlila.

Danka ocenila i náhradního manžela. Líbilo se jí, že si na nic nehraje a nepřetvařuje se. A bylo jedno, jestli jsou kamery zapnuté nebo vypnuté. „Tak jak se choval před kamerou, tak se choval i ve skutečném životě. Nebýt toho, že je hrozný pedant, je to perfektní člověk,“ řekla Danka, která byla se svým náhradním manželem spokojená. Jediné, co se jí dotklo, bylo to, když ji kritizoval, že se špatně stará o malého Matěje. „On prostě Matyho jen moc kontroloval, rozmazloval ho,“ myslí si.

Tahle Výměna manželek dopadla překvapivě dobře. Rodiny si totiž natolik sedly, že si i nadále stýkají. Vzniklo mezi nimi přátelství, které se v této reality show jen tak nevidí. „Zůstali jsme kamarádi, jezdíme se navštěvovat. Oni k nám přijeli po Vánocích a dali jsem si dárky,“ dodala Danka.

Související články

Další články