Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Neobvyklá milostná aféra: Agresivní vlčák, kterého chtěli utratit, se změnil v beránka poté, co se zamiloval do husy!

Rex a Geraldine. Je to láska jak hrom.
Zdroj: Profimedia.cz

Vymetl už spoustu útulků a všude se ho báli kvůli extrémně zlé povaze. Jedenáctiletý vlčák nakonec skončil v tom posledním, kde bylo o jeho osudu rozhodnuto poté, co pokousal ošetřovatele. Ne jednoho.

Na Rexe se chystala uspávací injekce, nikdo si nevěděl s jeho povahou rady, až se mu jednoho dne zjevila u kotce, doslova za pět minut dvanáct, husa jménem Geraldine, o kterou se v útulku také starají.

Zaměstnanci britské záchranné stanice v Somersetu byli v šoku, jaká změna se s agresivním psem udála. Zvíře naprosto propadlo své nové kamarádce a Geraldine mu zachránila život, v jeho chování nastal obrat o 180 stupňů.

Sice je stále po svém těžkém osudu týraného psa nedůvěřivý k lidem, ale k Geraldině se chová jako pravý gentleman. Olizuje jí hlavu, jí spolu ze stejné misky, hrají si spolu a každý večer spolu také usínají. Geraldine navíc odrazuje veškeré jeho nápadnice a dělá ostatním fenkám žárlivé scény.

Rex už k sobě pustí ošetřovatele, aniž by je chtěl pokousat, a na stará kolena se z něj stal mírumilovný tvor. Láska, jak je vidno, hory přenáší.

Související články

Další články