Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

NEOBVYKLÁ LÁSKA: Muž žije se dvěma ženami a čtyřmi dětmi! Všichni si to rozdávají navzájem

Jak může takový vztah fungovat?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 5 fotografií
Buddy Sullivan z Kalifornie je nejspíš velmi šťastný muž a uměl si to v životě zařídit. Žije totiž se dvěma ženami a dohromady mají čtyři syny.

Někomu stačí k životu jedna jediná žena a raději si pak najde milenky. Buddy Sullivan na to šel ale trochu jinak. Ženy má rovnou dvě, obě o sobě vědí, a dokonce otěhotněly skoro ve stejnou dobu. Navíc všichni žijí pod jednou střechu se všemi svými dětmi.

Buddy se svojí manželkou Rose žije pět let a mají spolu dva syny – Owena (5) a Jamese (3). Předtím Rose dokonce chodila se ženou Lauren. Jenže se s ní rozešla, když se zamilovala do Buddyho. Jenže později našla Rose na sociální síti profil Lauren a kontaktovala ji. Uvědomila si, že ji má pořád ráda a že jí vlastně chybí. Pocítily k sobě opět silné pouto a začaly spolu chodit. Takže Rose řekla Buddymu, že miluje i jeho i Lauren, a rozhodli se žít ve třech. Tohle se vidí opravdu málokdy.

Později začal mít intimní vztah Buddy i s Lauren. Obě otěhotněly dokonce ve stejnou dobu, takže mají stejně staré děti Damiena a Ryana. Tahle neobvyklá rodinka vypadá hodně zvláštně a někteří se na ně dívají skrz prsty. Oni jsou ale šťastní a říkají, že až teď jsou kompletní. „Je zábavné mít další děti s jinými ženami a pozorovat, jak vypadají rozdílně,“ říká Buddy. „Zatím nám to funguje a rádi bychom náš vztah posvětili i úředně,“ dodal.

Rose je ráda, že má Lauren i Buddyho, Lauren je ráda, že znovu navázala vztah s Rose a zároveň se sblížila s Buddym. „Je skvělé žít se svou první velkou láskou a manželem. Nikdy bych neměnila,“ řekla Rose. „Jsem hrdá na naši rodinu a myslím, že by si z nás mohli vzít příklad všichni, kteří pochybují, že by něco takového mohlo fungovat,“ uzavírá Lauren.

Související články

Další články