Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Není žádná nudařka! Někdejší potížistka Agáta Prachařová to s vínem pořád umí parádně rozjet

Agáta Prachařová to pořád umí rozjet.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 34 fotografií
Agáta Prachařová (33) patří k festivalu v Karlových Varech stejně jako Selena Gomez (25) k fastfoodovým řetězcům. Proto si nenechala parádu v lázeňském ráji ujít ani letos. Kdo by čekal, že se z divošky stala nudná máma, ten by se mýlil. Agáta ukázala, že rozjet to pořád umí!

Agáta Prachařová přijela po boku manžela Jakuba Prachaře do Karlových Varů. Páreček tam uvítal samotný prezident festivalu Jiří Bartoška, od kterého dostala Agáta před lety stopku.

Už v roce 2007 se na večírku porvala, roku 2012 se s Mirkem Dopitou postarali o ještě větší skandál, když domlátili turistu a zničili mu foťák. A tak řekl Bartoška dost!

Jenže Prachařová si ze zákazu udělala dobrý den a pokaždé se do Varů vrátila. Letos se na sebe s Bartoškou smáli, takže všechno zlé je už zřejmě smazáno.

Jen o pár desítek minut později ale už Agáta držela v ruce skleničku vína a s gustem kouřila cigaretu. Rozhodně se z ní nestala nudná mamina, jak si někteří mohli myslet. Na bitku už to nevypadá, třeba ale Agáta opět nečím překvapí.

Mohlo by vás zajímat

Další články