Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Není už tohle na hraně zákona? Podívejte se, jak Barbie Dominika Myslivcová řádí za volantem. To se policii líbit nebude

Milovnice luxusu a růžové barvy už asi roupy neví coby. Teď natočila video, které už je vážně na hraně a policajtům se zamlouvat nebude. Dominika Myslivcová (21) v něm totiž dělá vše možné, ale řízení je až na posledním místě. Chováte se i vy takto za volantem?

Známá provokatérka, která žije snad jen pro nákupy a pro život bez práce, se zas předvedla. Teď natočila video, kde krákorá a snaží se zpívat. To by ještě tak nevadilo, ale při tom se vůbec nevěnuje řízení, a dokonce si tam třeba maluje i rty a nesleduje cestu.

Samozřejmě se v tom pozná nejedna žena, ale přece jen je to nebezpečné, ještě se u toho natáčet. Mohla tím způsobit vážnou dopravní nehodu, a to by jí za takovou prkotinu nestálo, aby ještě někoho zmrzačila.

Dominiko, je hezké, že o sebe pečuješ i za volantem, ale jak víme, tak nejsi opravdu tak dobrá řidička, abys dělala voloviny při řízení. Příště se radši soustřeď na cestu a neohrožuj ostatní lidi na silnici.

Související články

Další články