Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Není to už moc? Lady Dee si začala ujíždět na svém zadečku!

Lady Dee na sobě hodně maká.
+ Dalších 80 fotografií
Česká pornoherečka Lady Dee (vlastním jménem Drahomíra Jůzová) na sobě neuvěřitelně dře. Až se fanoušci začali obávat, zda to není na škodu. Lolitkoidní dívčina jménem Drahuška je prostě minulostí, teď je tu pořádná samice!

Nekorunovaná kněžna českého porna na sobě vždy hodně makala. Chce být perfektní a dokonalá, proto si třeba nechala upravit stydké pysky.

Fanoušci se ale začali bát, že v poslední době to už trochu přehání. Že pod vedením trenéra Nicolase tráví v posilovně více času než před kamerou. Lady Dee se nedávno na Instagramu svěřila, že když cvičí, tak myslí na to, že zrovna zažívá skupinový sex s hromadou nadržených borců. Tak to se nedivíme, že se jí cvičí tak dobře.

„Už jste viděli můj vymakaný zadek? Já si prostě myslím, že je to týden od týdne lepší a lepší. A hlavně je fakt brutálně pevný. To by si ale fanoušci museli sáhnout,“ směje se Lady Dee, která se netají tím, že si dřinu v posilovně zamilovala.

My v redakci jsme si tedy trochu sáhli (ve vší počestnosti) a Drahomíra má pravdu. Svaly se jí opravdu totálně zpevnily.

Mohlo by vás zajímat

Další články