Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Není to už moc? Lady Dee si začala ujíždět na svém zadečku!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 79 fotografií
Česká pornoherečka Lady Dee (vlastním jménem Drahomíra Jůzová) na sobě neuvěřitelně dře. Až se fanoušci začali obávat, zda to není na škodu. Lolitkoidní dívčina jménem Drahuška je prostě minulostí, teď je tu pořádná samice!

Nekorunovaná kněžna českého porna na sobě vždy hodně makala. Chce být perfektní a dokonalá, proto si třeba nechala upravit stydké pysky

Fanoušci se ale začali bát, že v poslední době to už trochu přehání. Že pod vedením trenéra Nicolase tráví v posilovně více času než před kamerou. Lady Dee se nedávno na Instagramu svěřila, že když cvičí, tak myslí na to, že zrovna zažívá skupinový sex s hromadou nadržených borců Tak to se nedivíme, že se jí cvičí tak dobře.

"Už jste viděli můj vymakaný zadek? Já si prostě myslím, že je to týden od týdne lepší a lepší. A hlavně je fakt brutálně pevný. To by si ale fanoušci museli sáhnout," směje se Lady Dee, která se netají tím, že si dřinu v posilovně zamilovala.

My v redakci jsme si tedy trochu sáhli (ve vší počestnosti) a Drahomíra má pravdu. Svaly se jí opravdu totálně zpevnily.

Související články

Další články