Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Není to risk? Monika Marešová se propustila z karantény kvůli koronaviru, jde slavit mezi stovky hvězd

Zdroj: Showpix
+ Dalších 8 fotografií
ODVAHA
První žena moderátora Leoše Mareše (43) Monika Marešová (45) si kvůli nedávnému pobytu v italských horách naordinovala dobrovolnou karanténu, a to přesto, že od centra nákazy byla stovky kilometrů. Podle našich informací ale přesto vyráží do uzavřeného prostoru plného stovek lidí. Uvidíme, zda nezmění názor a oslavy se skutečně zúčastní.

Riziko

Čtěte také: Monika Marešová kvůli koronaviru přestala chodit do práce

Moderátorka Monika Marešová (45), která je momentálně zaměstnaná v jednom zdravotnickém zařízení, pracuje raději z domova spíše z ohledu na ostatní, než aby se sama bála toho, že by se mohla nakazit koronavirem

„Vím, o co jde a nebojím se. Je to silnější chřipka. Byli jsme v Livignu, což není místo, kde by byla nákaza. Protože ale pracuji ve zdravotnickém zařízení, do práce teď dva týdny radši nepůjdu,“ řekla nám k tomu, jak snižuje riziko rozšíření případné nemoci.

V pondělí 2. března se ale od sedmi hodin večer koná velká narozeninová oslava pořadatele charit Davida Novotného, na kterém budou nejen desítky lékařů a ředitelů nemocnic (pořádá například akci Nej Sestřička roku), ale i řada celebrit, které slavící čtyřicátník pozval.

Oslava

„Bude tam řada hostů. Původně přislíbil účast i ministr zdravotnictví, ale nevím, jestli bude mít kvůli koronaviru čas. Celebrit bude také velké množství, už se na všechny těším,“ prozradil eXtra.cz Novotný a mezi dalšími jmény potvrdil i první ženu Leoše Mareše (43).

Že by snad nakazila půlku divadla, toho se hosté nejspíš bát nemusí. Nemá žádné příznaky nemoci, navíc byla vážně daleko od nákazy. Možná víc hrozí to, že ji nakazí někdo ze tří stovek pozvaných…

Související články

Další články