Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Není to jenom usměvavá kráska ze StarDance: Tereza Kostková má bolestivou nemoc a strach!

Tereza Kostková trpí vážnou nemocí.
Zdroj: Profimedia, ČT
+ Dalších 8 fotografií
Tereza Kostková (40) patří k našich nejusměvavějším moderátorkám a herečkám. Vždycky působí sympaticky a pohodově a nikdo by neřekl, že trpí závažnými zdravotními problémy. Je to dobrá herečka, a tak dokáže skrýt, že má ve skutečnosti velké bolesti.

Terezu Kostkovou totiž čeká operace ucha. Se svými problémy se svěřila magazínu Sedmička. „Není to nic příjemného. Dělají mi problémy zejména velmi hluboké tóny,“ říká herečka. A co se vlastně stalo?

Její problém se objevil po třicítce. To začala Kostková špatně slyšet a lékaři jí diagnostikovali otosklerózu. Což je choroba postihující vnitřní oblast ucha, při které dochází ke zhoršení sluchu. Nejvíc trpí na jevišti, kde hraje hlasitá hudba.

Tereza podstoupila první operaci ucha už před deseti lety a zanedlouho ji čeká druhá. Po ní by měla Tereza slyšet jako normální člověk. „Opravdu se skláním před každým, komu osud nadělil do vínku obdobné životní zkoušky a on je zvládá. Vím, že to není jednoduché,“ dodává Tereza. Sama podporuje nadaci Světluška pomáhající slepým dětem.

Související články

Další články