Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Není to jen princezna Rozmarýnka z pohádky: Svůdná Veronika Kubařová odhalila své nahé tělo!

+ Dalších 6 fotografií
Foto uvnitř
V hlavní roli české komedie Můj vysvlečenej deník se ukázala Veronika Kubařová (31), známá z pohádky Nejkrásnější hádanka Zdeňka Trošky. Tato mladá herečka se v Mém vysvlečeném deníku, jak už název napovídá, ukázala v lechtivějších scénách než jako princezna v pohádce.

Každou mladou herečku většinou dříve nebo později potkají nahé scény. O to víc je od nich režiséři žádají, když mají herečky mladá a krásná těla. To platí i o Veronice Kubařové.

Z křehké pohádkové princezny, kterou si zahrála v roce 2008, se postupem času stala odvážná dívka.

Kubařová se pyšní krásnou postavou, a tak nemá problém své tělo ukázat na kameře. Po snímku Dívka a kouzelník přišly na řadu další dva filmy, kde mohli diváci Veroniku vidět tak, jak ji příroda stvořila. V Ženách v pokušení se tiskla k Vojtovi Dykovi (33) a v Mým vysvlečeným deníku pak svůj stud odhodila definitivně.

Nyní můžete vidět Veroniku v kinech v české komedii Ženy v běhu. Tato mladá kráska už není volná. V červenci 2015 se provdala za divadelního režiséra Pavla Kheka.

Kubařová ztvárnila v Mým vysvlečeným deníku rozvernou Johanu, která se nečekaně zamiluje a veškeré své zážitky sepisuje do deníku, který chce posléze vydat jako knihu. Pokud se už nemůžete dočkat nahé mladé herečky, podívejte se do naší galerie.

Můj vysvlečenej deník si nenechte ujít dnes ve 20:00 na ČT 1.

Mohlo by vás zajímat

Další články