Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Není těhotenství jako těhotenství: Fotografie mužů, kteří vystavují své pupky na odiv

Zdroj: boredpanda.com
+ Dalších 30 fotografií
těhotní muži
Vousatí muži, kteří čekají miminko, se stávají trendem dnešní doby. Transgender hýbe světem stále víc, a tak můžeme i na internetu vidět spoustu těhotných mužů, kteří dříve byli ženou, ale dnes jsou těhotní. Nemělo by vás tedy překvapit, až v obchodě potkáte muže s břichem. Už to totiž nemusí být jen pivní pupek! Na internetu se ale objevují i parodující fotky mužů, kteří si z tohoto trendu utahují.

Těhotní muži se ve světě vyrojují jako houby po dešti. Dokonce mají na Instagramu i svůj hastag PREGNANTMAN, kde si můžete fotografie hříčky přírody najít.

Už dříve jsme vás informovali o příběhu dvou mužů, kteří spolu počali miminko. Otcové Wyley a Stephan dnes tvoří krásnou rodinku.

Jak seriózně a citlivě lidé po celém světě toto téma vnímají, tak si z něho dělají i legraci. Muži, kteří jsou stoprocentními muži a netají se láskou k pivu nebo nezdravému jídlu, začali nyní postovat na internet fotky svých pupků.

Podívejte se do naší galerie na ty nejlepší fotky NEtěhotných mužů, vystavujících svá „sexy těla“!

Související články

Další články