Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Není pravda, že se Tamara cpe Klusovi do videoklipů! Chce ji tam on sám a nutí ji k tomu!

+ Dalších 5 fotografií
Tomáš Klus (31) už několikrát jasně řekl, že svou manželku Tamaru (29) velmi miluje. Klusovi fanoušci ale mají strach, že Tamara mu vlezla nejen do života, ale cpe se také do jeho tvorby, která tím po umělecké stránce trpí. Co k tomu říká sám Klus?

Tomáš a Tamara Klusovi představili klip k songu A pak a Tomáš Klus se při této příležitosti zastal manželky Tamary. Prý je to on, kdo chce, aby s ním zpívala a vystupala v klipech.

„Písničku A pak jsem napsal asi před rokem. Přišlo mi to přirozený a nejlepší na světě – od tý doby, co jsem s Tamarou, ji lámu do toho, abychom spolu i zpívali. Myslím, že je skvělý mít rodinu, být zamilovanej a šířit lásku okolo, že na tom není nic patetickýho,“ říká zamilovaný Tomáš Klus.

Píseň A pak vypráví o lásce a snech. V několika záběrech se Klusovi objeví v indiánském oblečení, ve kterém se brali – během natáčení oslavili čtvrté výročí svatby. Klip vznikal pod režijní taktovkou Jordana Haje a Givinara Kříže.

Související články

Další články