Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Není penis jako penis: I muži mají různé druhy

Zdroj: profimedia.cz
Myslela jste si, že na světě je jen jeden druh penisu? Omyl! Je jich několik. Ty nejčastější jsou čtyři a vsadíme se, že už jste je někdy viděla. Každý z nich má něco do sebe, jen musíte vědět, jak s každým z nich správně pracovat, ale to vám určitě nebude dělat problém.

1. BANÁN

Nahoře mírně zakřivený, jako by vás chtěl nalákat na pořádnou soulož, asi tak vypadá penis ve tvaru banánu. Hlavní výhodou tohoto špičáku je neustálé tření horní stěny pochvy, kde se přesně nachází bod G.

2. KLACEK

Jde o muže, kteří si na velikost svého nádobíčka rozhodně nestěžují. Taky díky tomu se cítí jako nadsamci, a tak si s nimi sex užíváte téměř pravidelně. Můžete se spolehnout, že s takovým penisem máte zaručený velký tlak a stimulaci všech částí pochvy.

3. OBRÁCENÝ BANÁN

Penis větších rozměrů, který má svou špičku zahnutou směrem dolů, dokáže také zázraky. Nevěříte? Pak s nositelem tohoto klenotu zkuste polohu na pejska, orgasmus přijde dřív, než si myslíte.

4. MALÝ KAŠPÁREK

I nositelé malých penisů dokážou ženu pořádně rozdráždit. Co jim totiž chybí na délce, dohánějí svou pílí a snahou. S těmito muži se můžete těšit na dlouhé a romantické předehry, sex zaměřený především na vaše uspokojení a celkové delší milování.

Související články

Další články