Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Není Lucie jako Lucie: Plekanec po boku jedné trpěl, vedle druhé jen kvete! FOTKY

Zdroj:
+ Dalších 27 fotografií
ZMĚNA
Tomáš Plekanec (36) je sice stále ještě ženatý s Lucií Vondráčkovou (39), s níž má dva syny, jeho novou partnerkou je ale už nějakou dobu tenistka Lucie Šafářová (32), vedle níž vypadá hokejista velmi šťastně. Dvojice si vyrazila do romantické Paříže a rozdává úsměvy na všechny strany.

Lucie Šafářová je v Paříži na svém posledním turnaji, po kterém míní ukončit kariéru, a pro některé překvapivě ji tam doprovází její přítel Tomáš Plekanec. Ten po boku tenistky navzdory trablům s rozvodem s manželkou Lucií Vondráčkovou jen září, čehož si ihned všimli fanoušci.

Jakmile totiž Šafi zveřejnila fotku s Tomášem u Eiffelovky, naplnil se její Instagram blahopřejnými komentáři. „Musím říct, že až díky vám zjišťuji, že se Tomáš umí i smát. Moc vám to sluší,“ shrnula to za všechny Michaela.

Po boku Lucie Vondráčkové se Tomáš takhle culil možná v začátcích jejich manželství, když to s jejich vztahem začalo jít z kopce, úsměv ho logicky přešel. A zatímco Lucie si pomalu balí kufry, protože jí soud přikázal přivézt syny Matyáše (7) a Adama (3) zpátky do Česka, Tomáš může už ve středu fandit druhé Lucii při jejím prvním zápasu.

Související články

Další články