Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Není divu, že okouzlila italského miliardáře: Belohorcová o svých nedokonalostech!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 17 fotografií
kus baby
Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (42) je maminkou dvou dětí, ale její postava na to absolutně nevypadá. Samotná Zuzana se netají tím, že se snaží zdravě stravovat a pravidelně cvičí. Jinak by ve dvaačtyřiceti letech rozhodně neměla takovou postavu. A protože Zuzana byla vždycky sama sebou, tak se tentokrát nebála promluvit o svých nedokonalostech.

Zuzana Belohorcová má na sociálních sítích pěknou základnu fanoušků. Dávno sice už nebydlí v České republice, ale hlavně české ženské si ji oblíbily pro její obyčejné chování a nadhled. Zuzana má dvě krásné děti, ale není to na ní vůbec poznat.

Ve dvaačtyřiceti letech má naprosto dokonalou postavu, ale nic není zadarmo. Zuzana pravidelně cvičí a snaží se zdravě stravovat. Přesto si je vědoma svých nedostatků a nebojí se o nich mluvit.

„Vím, že tohle není pekáč buchet,“ napsala nedávno pod svoji zatraceně sexy fotku v plavkách. „Ale jsem zdravá, fit, pozitivně naladěná, spokojená sama se sebou a i se svými nedokonalostmi. Důležitý je úsměv na tváři a pozitivní myšlení,“ dodala.

Bývalá moderátorka vypadá i se svými nedostatky skvěle, tak snad se můžeme těšit na další nálož fotek v plavkách.

Související články

Další články