Zuzana Belohorcová se v Česku už příliš nezdržuje. Ještě před pár lety ji diváci mohli vídat na televizních obrazovkách v erotické show Peříčko. Už tehdy byla krásná blondýnka snem spousty mužů. Její srdce ale nakonec získal podnikatel Vlasta Hájek.

Vnadná kráska se tedy rozhodla, že pověsí moderování na hřebík a přestěhovala se s Vlastou do Ameriky na slunnou Floridu. V posledních letech se Zuzana hodně stáhla do ústraní a věnuje se hlavně výchově svých dvou krásných dětí.

Na své fanoušky ale nezanevřela. Pravidelně je informuje o svém životě na Instagramu. Před nějakou dobou „klofla“ na pláži v Miami nejpopulárnějšího tancujícího milionáře. Okamžitě si s ním udělala fotku.

Není divu, že Gianluca Vacchi byl ze Zuzany unesený. I když si Zuzana ostříhala vlasy nakrátko, pořád vypadá perfektně. Nyní udělala výjimku a protože se s rodinou na chvíli ukázala v Česku, tak při té příležitosti zavítala na otvíračku jedné pražské restaurace.

Na to, že je Zuzaně dvaačtyřicet let, má postavičku jako lusk. Tentokrát si na sebe vzala i odvážnou blůzku, ze které jí nenápadně lezly bradavky. Tahle kočka to holt umí i po čtyřicítce.