Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Není divu, že z ní byl tancující milionář paf: Belohorcová ukázala rozkošné bradavky

Zuzana vypadá opravdu skvěle.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Zuzana Belohorcová (42), která žije v Americe, se i se svým manželem ukázala na otevření pražské restaurace. Není divu, že se za ní všichni otáčeli. Zuzana má na svůj věk opravdu perfektní postavičku. Navíc si na otvíračku oblékla průsvitnou halenku, z pod níž jí lezly bradavky. Nedivíme se, že jí před časem neodolal ani tancující milionář Gianluca Vacchi (50).

Zuzana Belohorcová se v Česku už příliš nezdržuje. Ještě před pár lety ji diváci mohli vídat na televizních obrazovkách v erotické show Peříčko. Už tehdy byla krásná blondýnka snem spousty mužů. Její srdce ale nakonec získal podnikatel Vlasta Hájek.

Vnadná kráska se tedy rozhodla, že pověsí moderování na hřebík a přestěhovala se s Vlastou do Ameriky na slunnou Floridu. V posledních letech se Zuzana hodně stáhla do ústraní a věnuje se hlavně výchově svých dvou krásných dětí.

Na své fanoušky ale nezanevřela. Pravidelně je informuje o svém životě na Instagramu. Před nějakou dobou „klofla“ na pláži v Miami nejpopulárnějšího tancujícího milionáře. Okamžitě si s ním udělala fotku.

Není divu, že Gianluca Vacchi byl ze Zuzany unesený. I když si Zuzana ostříhala vlasy nakrátko, pořád vypadá perfektně. Nyní udělala výjimku a protože se s rodinou na chvíli ukázala v Česku, tak při té příležitosti zavítala na otvíračku jedné pražské restaurace.

Na to, že je Zuzaně dvaačtyřicet let, má postavičku jako lusk. Tentokrát si na sebe vzala i odvážnou blůzku, ze které jí nenápadně lezly bradavky. Tahle kočka to holt umí i po čtyřicítce.

Související články

Další články