Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Není dítě, to je máme krmit i přes den? Fotka svačiny pro manžela vyvolala apokalypsu

Není dítě, to je máme krmit i přes den? Fotka svačiny pro manžela vyvolala apokalypsu
Zdroj: Pixabay/ Facebook Budget Friendly Meals Australia/ eXtra.cz
Hate

Manželku zcela šokovalo, jaká lavina nenávisti se na ni strhla poté, co na sociálních sítích zveřejnila fotku oběda připraveného pro jejího muže. Řada lidí ji osočovala kvůli genderové otázce a vyčítala, že s manželem zachází jako s dítětem.

Nejmenovaná žena sdílela na sociálních sítích snímek oběda, který připravila pro svého manžela, jenž pracuje na stavbě. Zcela nevinný příspěvek se ale setkal s obrovskou vlnou odporu, kterou dotyčná absolutně neočekávala. Na incident upozornil portál The Mirror.

Příspěvek se objevil ve facebookové skupině Budget Friendly Meals Australia a vzbudil natolik negativní reakce, že ho administrátoři již odstranili. Fotografie vyobrazovala úhledně připravené potraviny, sendviče, sušenky v krabičce, nakrájené párky a sýr ve vlastní vaničce, müsli tyčinku, banán a pomeranč. „Je to levnější, čerstvější a zdravější než jídlo, které je na stavbě obvykle k dispozici,“ napsala žena k fotografii.

Máme je krmit i přes den?

Výrazná část komentujících začala okamžitě řešit genderové otázky. Podle mnohých by si manžel měl připravovat vlastní oběd. „Zacházíte s ním jako s dítětem,“ objevilo se v komentářích. „Musíme je teď krmit i přes den?“ nadávala další diskutující. Jiní si stěžovali, že žena bude brzy nahrazovat i manželovy ruce a nohy.

Ne všichni však s těmito názory souzněli. Někteří se vyjádřili v tom smyslu, že nikdo odpůrce nenutí, aby svým partnerům balili oběd. „Už žádné komentáře o tom, zda souhlasíte nebo nesouhlasíte s balením oběda pro partnera,“ rozzuřil se jeden z komentujících. Jedna maminka se pak svěřila s tím, že denně psávala manželovi na víko od krabice s obědem zamilované vzkazy. Pro další prý byla příprava oběda pro děti a manžela zábavou.

Autorka fotografie si však další zveřejňování příspěvků o tom, jak láskyplně pečuje o svou drahou polovičku, příště asi velmi pečlivě rozmyslí.Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy