Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nenechte si uniknout novoroční předsevzetí podle znamení. Přinese vám rok 2018 lásku?

Možná v roce 2018 potkáte novou lásku?
Zdroj: facebook.com
Snad každý si s přicházejícím novým rokem dává novoroční předsevzetí. Nezapomeňte se vybičovat i letos a dodržte, co si slíbíte před začátkem ohňostroje. Ať už to budou předsevzetí nová, nebo ta z minulého roku.

Kozoroh V novém roce buďte spontánnější. Nemusíte se bát, že by se vám nedařilo. Naopak. Víme, že máte rádi, když jste vždy připraveni, ale nechte se alespoň občas vyvést z konceptu. Vydejte se třeba na odvážný výlet bez mapy.

Vodnář Žijte okamžikem a buďte dochvilnější. Včasné příchody vám dělaly vždycky problém, a proto je na čase to změnit. Uvidíte, že okolí se na vás bude koukat jinak a vy sami se začnete lépe orientovat ve svém životě. Zvlášť když alespoň jednou přijdete na schůzku načas.

Ryby Nenudí vás už ta vážná nota? Není na čase to přeci jen změnit? Upřímný smích od srdce vám zlepší den. A to nejen vám, ale i vašim přátelům. Kdo by chtěl neustále hovořit s někým, kdo má tak moc vážnou tvář a věci neumí řešit s nadhledem. Možná vám upřímnost a veselí přivábí i lásku.

Beran Máte vzácný dar všechno rozfofrovat, tomu byste měli učinit přítrž. Myslete na budoucnost a na následující roky. Nebylo by přeci jen fajn si zajet s protějškem na dovolenou? To byste ale nejdříve museli mít trochu peněz v kapse. Jen spořte!

Býk Změna je život. Tak se toho držte a popusťte uzdu fantazii. Vážně chcete nosit následujících dvacet let tu stále stejnou hnědou barvu na vlasech? Věřte, že letos je ten pravý čas na změnu, tak do ní běžte a šokujte alespoň jednou své okolí.

Blíženci Za poslední rok jste toho moc nenasportovali a začíná to na vás být vidět. Sportovní aktivity vám ale uleví od stresu, ve kterém se poměrně často nacházíte. Nebojte se rozhýbat a dopřát svému tělu záplavu endorfinů. Vaši kondici vám ještě budou závidět.

Rak Nepořádek je vaše druhé jméno. Obdivujete naklizené byty vašich přátel, ale sami s tím nic neděláte. Udělejte si čas a vezměte to od podlahy. Vyčistěte všechno, co máte doma, a nezapomeňte vytřídit skříň s oblečením nebo přes něj už neuvidíte.

Lev Upřímnost je v životě důležitá, proto přestaňte hrát na všechny strany ku svému prospěchu a hezky pěkně od srdce řekněte, co si o tom o všem myslíte. Uleví se vám, až se jednou vykašlete na všechno to vaše pozérství.

Panna Vyjeďte konečně ze zajetých kolejí. Vždyť vás ta rutina musí zabíjet. Nebuďte vyděšeni ze všeho nového. Ať už se jedná o nový vztah, změnu práce nebo dovolenou. Překonat strach z neznámého je jedna z nejkrásnějších věcí na světě.

Váhy Dejte svému životu trochu řád. Pro začátek můžete začít vstávat každý den ve stejnou dobu a rozhodně dříve než předtím. Prodloužíte si den a budete mít více času na sebe. Dospat deficit můžete jindy. Vždyť na co by pak byly víkendy.

Štír Nebuďte tak žárliví. Nestojí to za to. Vždyť tím můžete zkazit i plnohodnotný vztah, o který jste tak stáli. A závist, která ve vás občas přirozeně bují, taky doporučujeme potlačit. Bez těchto dvou nešvarů se budete cítit daleko lépe, věřte nám.

Střelec Na detaily si zrovna nepotrpíte. Zkuste to alespoň trochu. Občas chcete mít věci vyřešené rychle a přehlédnete přitom spoustu maličkostí. A to se nevyplácí, nehledě na to, že práce odvedená pořádně je pro člověka přece daleko uspokojivější.

Související články

Další články