Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nenechte si ujít růžový superúplněk: Přinese divokou lásku, šílenství a ovlivní i krizi

Zdroj: unsplash.com
ASTRO
Dubnový úplněk je první, který se objevuje po jarní rovnodennosti. Letos se ho dočkáme ve středu 8. dubna ve 4:34 hodin, v úterý v noci bude proto nejzářivější. A bude to opravdu mystická podívaná! Díky sezónnímu období dostal název Růžový Měsíc. Vzestup růžového superúplňku však očekávejme už 7. dubna, a to ve večerních hodinách, kdy bude nejlépe pozorovatelný. Co při tomto superměsíci očekávat? A jaký na nás bude mít vliv?

Superměsíc bývá až o 30 % jasnější a o 14 % větší než ten obvyklý. Název pochází z růžových květů phlox, které kvetou na jaře. Tyto zářivě barevné květy pocházejí ze Severní Ameriky a často kvetou právě kolem dubnového úplňku. V okamžiku, kdy se tento superměsíc objeví na obloze, vás zaujme jeho velikost a zlato-oranžový odstín.

Magické vzezření plné lásky a chaosu

Tento superúplněk má silné vibrace lásky. Od samotného začátku budeme mít pocit, že nutně potřebujeme prožívat všechny aspekty lásky, ať už fyzické, emoční či duchovní. Naladíte se na frekvenci, která umožní lásce proudit. Jak je známo, Měsíc ovládá tok emocí a ani v tomto případě tomu nebude jinak. Růžový superměsíc představí nezkrotnou divočinu, ale i směs chaosu a iracionality.

Superměsíc ovlivní i současnou krizi

Při superměsíci se dramaticky zesilují emoce a občas dochází i k šílenství. Proto si v současné krizové situaci dávejte velký pozor! Jeho energie budou extrémně vysoké a budou souviset i s chamtivostí a bezohledným jednáním. Ve vztazích můžete být zamilovanější, ale zároveň se mohou objevit frustrace nenaplněných vášní. Superměsíc je každopádně spojován s řadou psychologických je­vů.

Nenechte si tuto magickou podívanou ujít!

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články