Momentálně je na společenských akcích, večírcích, ale očividně i v soutěžích krásy „přeandulováno“. Od té doby, co má sto tisíc sledujících, se o ni firmy perou, a její profil je skvělou reklamní plochou.

Možná právě díky tomu se navzdory problémům v osobním životě nechce vzdát svého účtu na populární sociální síti. Sype jí to slušně a podle našich informací si za 1 reklamu bere několik desítek tisíc korun.

Tentokrát zasedá jako porotkyně v soutěži Miss Czech Republic pod vedením půvabné Taťány Makarenko. Na druhém castingu soutěže Miss Czech Republic ale A.N.D.U.L.A měla nutkání se předvádět a cpát se jahodami jako buranka.

Dokonce i půvabná Petra Svoboda se snažila situaci zachránit, ale bohužel se to nepovedlo. I když Andule zakrývala pusu a snažila se vyhnout trapasu, instagramová hvězdička si to nakonec stejně udělala po svém!

Naštěstí bylo kolem mnoho půvabných modelek a krásných dam z českého šoubyznysu, které na sebe upoutaly pozornost nejen díky své kráse a půvabu, ale hlavně kvůli kultivovanému vystupování, jako například Nikol Švantnerová, Kateřina Průšová, Taťána Makarenko, či již zmiňovaná Petra Svoboda.