Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nenávratný konec? Hanka Mašlíková přiznala, že si manžel André sbalil kufry

André a Hana Reinders
Zdroj: Se souhlasem H. Reinders
+ Dalších 7 fotografií
rozchod
O krizi ve vztahu modelky Hanky Mašlíkové a trenéra MMA Andrého Reinderse se už dlouho dobu vědělo. I přes snahu manželství znovu slepit kvůli synu Andreáskovi ale byly důvody k rozchodu a rozpadu rodiny zřejmě silnější. Hanka se pro eXtra.cz svěřila s informací, že se André z jejich společně vybudovaného domova nadobro odstěhoval.

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková (38) pro redakci eXtra.cz potvrdila, že s manželem Andrém Reindersem krizi nedokázali ustát a šli od sebe. "Je pravda, že André bydlí už nějakou dobu na jiné adrese, ale za malým chodí denně. Rozhodně to není tak, že bych ho nepustila přes práh domu. Před synem se nehádáme. Mezi námi dvěma to moc dobré není, ale dokud jsme neposlali rozvodové papíry, tak určitě šanci k urovnání manželství nezahazuji. Žádného nového frajera nemám," vyjasnila.

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš

Pár se poprvé rozešel před několika měsíci, když vyšlo najevo, že se manžel André potuloval v jednom ze strip barů. Tuhle informaci Hanka neustála a šli od sebe. Po krátké chvíli k sobě ale opět našli cestu a vztah chtěli zejména kvůli synovi Andreáskovi slepit. "Moc se mi o tom nechce mluvit. Nějakým způsobem žijeme spolu pod jednou střechou," řekla nedávno pro eXtra.cz Hanka. Krize a důvody k rozpadu manželství jsou ale zřejmě silnější a pár je nyní definitivně od sebe.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy