Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nenávist zažehnána: Brad Pitt sedl na motorku a navštívil děti i Angelinu Jolie

Nenávist zažehnána: Brad Pitt sedl na motorku a navštívil děti i Angelinu Jolie
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
mír
Zdá se, že největší krize a nenávist mezi bývalými manželi Bradem Pittem (56) a Angelinou Jolie (45) je zažehnána. Hollywoodský herec se v úterý dozvěděl, že byl nominován na prestižní seriálovou cenu Emmy za tříminutovou účast v pořadu Saturday Night Live. Dobré zprávy chtěl oslavit se svými blízkými, proto nasedl na jednu ze svých motorek a odjel do Los Angeles, kde navštívil své děti i exmanželku.

Angelina Jolie a Brad Pitt spolu v posledních letech nevycházeli dobře. Po rozvodu vedli velmi drsný boj o jejich společné děti a jejich konflikty nabíraly na síle. Zdá se ale, že válečná sekera byla zakopána a exmanželé dělají, co mohou, pro to, aby se jejich ratolesti cítily dobře.

Jakkoliv se ještě před pár měsíci nemohli vystát, Brad a Angelina si zřejmě uvědomili, že dlouhá léta plná lásky nelze jen tak zahodit za hlavu. Nakonec došli ke kompromisu, který vyhovuje jim i dětem a vztahy mezi nimi se opět začaly zlepšovat.

Ani jeden z herců si po rozvodu ještě nového partnera nenašel, a proto není s podivem, že se Brad Pitt rozhodl nejnovější dobrou zprávu oslavit právě s rodinou. Po nominaci na cenu Emmy, kterou získal za tříminutovou účast v dubnové epizodě pořadu Saturday Night Live, nasedl na jednu ze svých motorek a odjel do Los Angeles za dětmi a Angelinou.

Usmíření Brangeliny

Brad a Angelina se usmířili po měsíce dlouhé válce o děti. Velkým krokem k nápravě jejich vztahu byl hereččin rozhovor pro magazín Vogue, kde zmínila, že rozvod byl nutný pro dobro rodiny a že ona i Pitt se nyní snaží hlavně o to, aby se všichni měli dobře. Herce potěšilo, že se o něm jeho bývalá manželka vyjádřila hezky, a oba od té doby pracují na tom, aby si dobré vztahy udrželi a mohli se svými dětmi trávit čas nejen odděleně, ale i společně.

Související články

Další články