Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Nenávist ve Výměně manželek nekončí: Šíří o mně odporné lži, říká Marianna a promluvila o svém vztahu k alkoholu

Výměna manželek: Šíří o mně odporné lži, říká Marianna a promluvila o svém vztahu k alkoholu
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Vyjádření

Příběh z Výměny manželek, kdy si prohodily domácnosti část české rodiny z Kladna a slovenské ze vsi Poniky, má pokračování. Nejprve se k reality show vyjádřila Petra Jindrová s manželem Tomášem, teď přišli se svou verzí i Marianna s Igorem, kteří si rozhodně nenechají líbit obvinění, jež podle nich vůbec nejsou pravdivá. Celé jejich vyjádření získala exkluzivně redakce eXtra.cz. 

"Tahle ženská je úplně k ničemu. Ona neumí vařit, v noci se budí, že si musí jít zapálit cigaretu, je to alkoholička. Neumí nic, ani neuklízí, kdybych jí to neřekl. Vždyť ona mi i spálila kafe," tohle řekl Tomáš, manžel Petry Jindrové, o Marianně v rozhovoru pro TV Nova. Se slovenskou náhradní manželkou strávil ani ne deset dní v jedné domácnosti, než to jeho žena předčasně ukončila.

Marianna o alkoholismu

Marianny se však jeho obvinění velice dotklo, a tak se rozhodla říci svou verzi, v níž dala prostor i svému manželovi Igorovi. "V první řadě bych se chtěla vyjádřit k tomu, že jsem byla nazvána alkoholičkou. Nikdy jsem nepila alkohol, příležitostně si dám jednu skleničku, ale jinak nepiju a nedovoluji to ani svému muži. Zajímavé je, že Tomáš toto řekl až po několika měsících po Výměně a ne tehdy mezi 8 očima," uvedla Marianna pro eXtra.cz.

O dovolené

"V baru, kde jsem se podle Tomáše údajně měla opít, tam s námi byl i štáb. Takže kdybych se opila, bylo by to i na kameře," řekla slovenská maminka.

Igor pak reagoval i ještě slovy o dovolené, o kterou údajně česká rodina moc stála a chtěla slovenskou rodinu tímto způsobem ještě navštívit. "Šikanování začalo hned po Výměně. Petra mi začala psát, jak jí u nás bylo dobře a že by se se mnou ještě ráda někdy viděla. Nikdy jsem jí ale nenavrhl, že by k nám mohli jet na dovolenou. Tato žena nebyla psychicky v pořádku, celé dny brečela, dokonce jedla i nějaké prášky. Ani jednou se nezmínila, že by se jí stýskalo po dětech," přiznal manžel Igor, který si je prý stoprocentně jist, že česká rodina ve všech svých tvrzeních lhala.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy