Dnes je hostitelkou mladá milovnice zvířat Kristýna, která žije se svým přítelem v garsonce. Jenže místo toho, aby se těšila na to, jak pohostí ostatní soutěžící a užije si krásný večer, tak se celý den stresuje, co se mezi ní a rýpavým Marcelem odehraje.

Záhy se ukáže, že se strachovala oprávněně. Jen co totiž Kristýna naservíruje hlavní chod, Marcel začne pálit ostrými. Na jejím pokrmu nenechá ani nit suchou.

„Já měl strejdu a ten choval prasata. A prostě bylo to podobný jako tvé jídlo. Brambory, těstoviny, všechno do sebe slitý,“ začal tento „gentleman“ drsně. Kristýna se snažila to přejít a nedělat dál zbytečně dusnou atmosféru, ale dlouho jí to nevydrželo.

„Co si myslím o Marcelovi? Tak je to nicka, která mi nesahá ani po kotníky,“ řekla vyčerpaně na kameru jindy energická Kristýna, která pak chtěla, aby Marcel od stolu odešel. Ten se tomu začal bránit, divil se. „Ale Kristýnko, to byl přeci jen vtip, já si z tebe jen utahuju,“ smál se amatérský kuchař.

Jenže blondýnce to vtipné nepřišlo a dokonce na něj chtěla zavolat policii. „Jestli se nezvedneš, tak na tebe zavolám policii, ať tě vykážou, nechci tě tady,“ řvala Kristýna. Jenže Marcel se celou dobu smál a tím se zkazil celý večer.

Jak celá hádka dopadla a jestli opravdu přijela policie, zjistíte dnes v 17:50 na Primě.