Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nenávist! Proti Gábině Koukalové se otočili fanoušci. Jak to zvládne?

Po vydaní knihy je vše jinak.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
GLOSA: Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) byla velmi oblíbenou sportovní celebritou. Po propagaci své knihy velkou část fanoušků ztratila. Někteří lidé ji začali kvůli její upřímnosti v podstatě nenávidět. Jak to Gábina zvládne?

Gabriela Koukalová (28) byla úspěšnou biatlonistkou. Dvě stříbrné medaile z olympijských her byly obrovským úspěchem.

Jenže dnes je všechno jinak. Ve spolupráci se svým manželem Petrem Koukalem vydala šokující knihu a část veřejnosti nechce její upřímnou zpověď pochopit a přijmout.

Velkou knihu o své duši vydal například i fenomenální tenista Andre Agassi, globální celebrita a idol mnoha sportovců i žen. V knize Open Aggasi odhalil svou duši, složitý vztah k otci, problémy s drogami…

Je to podobná zpověď, jakou nám servíruje Gábina a její mediální tým. S tím rozdílem, že Aggasi v knize neútočí na své tenisové kolegy, nekope do svých kamarádů. Agassi přiznává, že za mnohé problémy si může on sám, nehledá chyby v těch druhých.

„Myslel jsem si o Koukalové, že je slušný člověk. Už si to nemyslím,“ píše v internetové diskuzi na idnes.cz pan Rudolf Svoboda. „Zatím to vypadá, ze si Koukal ochočil slepičku. Hlavně, aby se za pár let nešla projít proti vlaku,“ poznamenává čtenář Petr Táborský. „Ať už raději mlčí,“ doporučuje Petr Kunčík.

To nejsou názory, které by svědčily o tom, že veřejnost intimní zpověď Gábiny Koukalové přijala s nadšením.

Otázkou také je, jak Gábina zareaguje, pokud by se kniha neprodávala. Mnohé bylo vyzrazeno předem díky rozsáhlé mediální kampani. Je v knize ještě vůbec nějaké překvapení? Nebo je už vše prozrazeno?

A komu je kniha určena? Malým sportovcům asi ne. Gábina polykající lžičky a odličovací tampony není pro teenagery ideálním vzorem. A není to ani týmová hráčka. Je prostě tak JINÁ, že představuje pro každý tým časovaný problém.

Najde se nějaká máma, která dospívající dceři koupí knihu Koukalové, kde se popisuje, že přijít o panenství před 15. rokem je vlastně v pohodě a sex na jednu noc je cool?

A je opravdu biatlon v České republice takovým fenoménem, že po knize skočí tisíce fanoušků? Všichni víme, že se moc neprodávají ani memoáry hokejistů či fotbalistů.

Podle psychiatra Jana Cimického se nyní Koukalová vyrovnává hlavně sama se sebou. Určitě by jejímu vnitřnímu klidu nepřidalo, kdyby kniha byla propadákem. Její život po biatlonu by začal neúspěšným krokem.

Související články

Další články