Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Nenávist po rozchodu je zapomenuta: Daniel Hůlka a Šárka Vaňková znovu spojili síly

Nenávist po rozchodu je zapomenuta: Daniel Hůlka a Šárka Vaňková znovu spojili síly
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
odpuštění
Od vztahu Šárky Vaňkové (32) a Daniela Hůlky (52) uběhla už dlouhá léta. Jejich rozchod byl velmi bouřlivý a známý zpěvák tehdy tvrdil, že hvězdu první SuperStar nechce už nikdy vidět. Nyní se ale zdá, že veškerá nenávist je už dávno zapomenuta, dva muzikanty znovu spojila práce a ani jeden z nich si nestěžuje.

Daniel Hůlka a Šárka Vaňková spolu před více než 10 lety měli zdánlivě fungující vztah, který ovšem narušila nevěra. Poměr hvězdy první řady SuperStar s režisérem Filipem Renčem bral Hůlka velmi špatně a zdálo se, že válečnou sekeru jen tak nezakope.

Bývalý pár nyní znovu spojuje práce na muzikálu Robinson Crusoe, Šárka Vaňková se totiž po letech na Slovensku vrací ke zpěvu. Zdá se, že staré rány už přebolely. „Když jsem se dozvěděl, že v muzikálu bude hrát i Šárka, tak mám radost. Jsem rád za ni, že se vrací opět ke zpívání. Vím, že dělala vizážistku a byla úspěšná,“ řekl Hůlka deníku Aha!.

Zahrají si milence

Daniel je hlavní hvězdou muzikálu a s Šárkou se po letech uvidí poprvé. Navíc si rovnou zahrají milence, Hůlka si ale nemyslí, že by mezi nimi jejich role opět zažehly starou jiskru. Žije totiž ve spokojeném manželství a není podle něj důvod, aby jeho drahá polovička žárlila. „Rozhodně má žena nemá sebemenší důvod. Mám šťastně fungující vztah a máme spolu dítě. Ani na to nepomýšlím, v hlavě mám spíš stavbu dětského hřiště nebo bourání domu v Jevanech,“ dodal zpěvák.

Šárka Vaňková

Před lety dala Šárka Vaňková showbyznysu sbohem a odstěhovala se za svou láskou na Slovensko. Po letech v ústraní se ale nakonec rozhodla pro návrat ke zpěvu. K tomu ji přemlouvali nejen její blízcí, ale i fanoušci, kteří si Šárku z prvního ročníku SuperStar, jenž byl vysílán v roce 2004, stále pamatovali.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy