Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nenávist některých Čechů vůči Babišovi nezná mezí: Škoda, ŽE HO NEZASTŘELILI!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
galerie hanby
Česko obletěla zpráva, že se na palubě letadla, jímž cestoval český premiér Andrej Babiš (64), střílelo. Člen premiérovy ochranky tam vystřelil z pistole, ze které zapomněl vyndat náboje. Pod články se okamžitě objevily nenávistné komentáře Čechů, kteří litují, že kulka Babiše nezasáhla...

Čeho je moc, toho je příliš. V diskuzích se k tomuto mimořádnému případu vyjadřují lidé, kteří by premiérovi očividně přáli to nejhorší - smrt. Litují, že kulka padla vedle a s lehkou nadsázkou už bouchali šampus. Tato událost opět ukázala, v jaké oblibě český premiér u veřejnosti je, nicméně přát komukoliv smrt je za hranicí čehokoli přijatelného.

Některé komentáře jsou opravdu nechutné, vždyť Babiš (64) je taky jen člověk. "Nedávejte nám falešné naděje," zní nejmírnější z nich, ostatní se nesou v duchu "Škoda rány, která padla vedle."

Stalo se to v úterý ještě na letišti v Bruselu, kde byl Babiš na zasedání Evropské rady, během nějž se řešili i kandidáti na předsedu Evropské komise. Případ, o němž informovala Česká televize, vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

K události došlo před vzletem, kdy příslušníci ochranky odevzdávají zbraně. Při předávání z jedné z nich nečekaně vyšel výstřel. Nikdo nebyl zraněn, poškozeno nebylo ani letadlo, upřesnila ČT. Podle iDNES dotyčný člen ochranky nechal zbraň omylem nabitou, a když měl výstřelem naslepo před odevzdáním kapitánovi letu dokázat, že nabitá není, ukázalo se, že je. Náboj byl údajně nalezen zavrtaný ve vozíku s nápoji…

PODÍVEJTE SE DO GALERIE, CO JSOU NĚKTEŘÍ ČEŠI SCHOPNI NAPSAT ZA KOMENTÁŘE

Související články

Další články