Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nenávist mezi blízkými Jiřího Pomeje (†54): Rodiče rozdělila nevěra!

Zdroj: Pavel Pásek/Profimedia.cz
+ Dalších 45 fotografií
TAJEMSTVÍ
Na posledním rozloučení s hercem Jiřím Pomeje (†54) si nešlo nevšimnout toho, že zatímco jeho maminka, manželka a sestra seděly na jedné straně míst pro pozůstalé, otec Jiří Pomeje starší se usadil odděleně. Hned vznikly spekulace, že obě strany rodiny jsou znesvářené. Naší redakci se podařilo zjistit, proč!

„Otec se se zbytkem rodiny bavil, ale jen velmi krátce. Vztahy bohužel nejsou úplně ideální. Otec Jiřího (54) totiž před mnoha lety opustil manželku i děti, měl v tom být někdo třetí. Jirka s ním měl do poslední chvíle ty nejlepší vztahy, dcera Petra mu tehdejší chování ale nemohla odpustit,“ dozvěděli jsme se od dobrého zdroje blízkého rodině.

Je pravda, že Jiří Pomeje starší třeba neměl vůbec žádné informace o přípravách posledního rozloučení, které organizovala právě Petra. A několikrát dal veřejně najevo, jak nelibě nese nový vztah synovy manželky Andrey Pomeje.

Pokud ale někteří novináři před pohřbem spekulovali, jestli jí celá rodina něco nemůže odpustit, právě poslední rozloučení přineslo důkaz, že tomu tak není. Jirkova maminka, sestra a i jeho neteř totiž zdrcenou dýdžejku Andy společně utěšovaly, přestože samy prožívaly velkou bolest.

Související články

Další články