Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nenávist kvůli ňadrům! Muži, co natočil prsa Gábiny Koukalové, hrozí, že ho fanoušci ukřižují!

Zdroj: reprofoto IBU
+ Dalších 17 fotografií
Mistryně světa v biatlonu Gábina Koukalová (27) nám dělá radost nejen při závodě. I když se převléká, tak je na ni skvostný pohled. Její ňadra takto zachytil kameraman mezinárodní unie IBU, který natáčel její převlékání a vysílal dál živě na internetu. Tak co na tyhle přírodní dary říkáte?

Mistryně světa v biatlonu Gábina Koukalová ukázala ňadra! Ale ne vědomě! Když se chtěla před vyhlášením převléct do suchých věcí, štáb mezinárodní unie IBU ji následoval a vše vysílal dál živě na internet! Kráska o tom neměla ani tušení.

Využil chvilky její nepozornosti a pořádně to přehnal! Aspoň to si myslí její fanoušci. Češi nyní kameramana nenávidí a nikdo nechápe, jak to mohl naší Gábince udělat. Koukalová se mezitím stihla převléct do spodního prádla a všichni tak mohli vidět její výstavní prsa i barvu podprsenky

Na tom ale přece není nic špatného. Gábina je kočka a navíc se převlékala v prostoru, kde bylo hodně lidí, novinářů a kameramanů. Takže musela počítat s tím, že se něco takového může stát. Fotografie je vkusná a hlavně na ní nejde vůbec nic vidět! Tohle přece vidíme denně na plovárnách a koupalištích, tak proč z toho teď její fanoušci dělají vědu Oni asi lidé, kteří sedí doma s chipsy u biatlonu a nikdy nesportovali, mají teď pocit, že Gábina je snad jejich dcera a rádi by ji na mžik vlastnili!

Sama Koukalová si z toho nic nedělá a celý incident přešla jen mávnutím ruky. Je vidět, že je nad věcí a nezaobírá se každou blbostí. Nejdůležitější jsou pro ni její sportovní výkony. Video bylo po pár dnech z internetu staženo. Podívejte se, jak to naší mistryni světa v biatlonu sluší

Související články

Další články