Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nenávist kvůli alkoholu! Dcera Dády Patrasové promluvila exkluzivně pro eXtra.cz

Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Je to jen pár dnů zpět, kdy herečka Dáda Patrasová (62) sedla do svého mercedesu a po necelém půl kilometru čelně havarovala na pražských Vinohradech. Opakovanou dechovou zkouškou policie odhalila, že idol dětských srdcí usedl za volant pod vlivem alkoholu. Dáda nadýchala 2,5 promile. Celá rodina oblíbené herečky byla zaskočena tím, co se stalo. Teď pro eXtra.cz exkluzivně poskytla vyjádření Dádina dcera Anička, která prozradila třeba to, že na ni lidé nenávistně útočí.

Dáda stejně jako druhý řidič vypovídala na policii. Před médii ještě v šoku popřela, že byla opilá. Poté prozradila, že pila pouze den před osudnou nehodou. „Večer předtím jsem pila alkohol u dcery Aničky,“ pronesla Patrasová s tím, že zřejmě šlo o „zbytkový alkohol“.

Na dceru Dády se poté snesla nepochopitelná kritika od lidí. Teď muzikálová hvězda promluvila pro eXtra.cz, co si o celé situaci myslí. „Nechci se s tím nijak mediálně spojovat. Už tak mi někteří lidé píšou dost nepříjemný zprávy, přitom se mě to opravdu netýká. To je celé. Chci dělat v klidu svou práci a neřešit negativní věci kolem,“ řekla Anna Slováčková s tím, že rodina nebude poskytovat jakékoliv informace. „Naštěstí mám hodně fanoušků, kteří mě podporují, abych si lidské zlosti a nenávisti nevšímala. Soustředím se tak jen na práci a lidskou nenávist se snažím vytěsňovat,“ pokračovala krásná zpěvačka, která moc dobře ví, že podobný průšvih se může stát komukoliv.

Dáda byla obviněna z trestného činu a věc řeší policie. Ukáže až čas, jak celý průšvih dopadne. A i když se na sociálních sítích objevují lidé plní zlosti, za rodinou herečky stojí pořád velké množství lidí, kteří Dádě přejí, aby nešťastnou situaci ustála s nadhledem, ale do budoucna poučená.

Související články

Další články