Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nenávist k Pavlíně z MasterChefa nebere konce: Bageterie ji chtěla zastavit, stal se opak

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
masterchef
Pavlína Lubojatzky (25) byla v jednu chvíli snad nejnenáviděnější než koronavirus. Její vítěznou bagetu z kulinářské show MasterChef hateři poplivali, aniž by ji jedli, a nit suchou nenechali ani na samotné rodačce z Moravy. "Hej ty, už žádný hejty," vyzývá teď známá bageterie nejenom svoje fanoušky. Ale zatím moc neposlouchají.

Pavlínka z MasterChefa a její bageta byly trnem v oku tisícovkám televizních diváků. Když už se zdálo, že nenávist utichá, je tady patrně druhé kolo!

Bageterie, která kulinářský výtvor Pavlíny prodává, totiž rozjela kampaň, ve které chtěla drsnou kritiku zastavit. "Hej ty, už žádný hejty," hlásá plakát, na kterém nechybí Lubojatzky se svou bagetou. Lidé k ní dostanou pití za pakatel. Ale ani to některé nezastaví před strefováním se do blonďaté soutěžící, jež nebyla příliš v oblibě už předtím.

Další vlna kritiky

"Tu bagetu stejně nevymyslela Pavlínka, takže věřím, že může i dobře chutnat," napsal třeba Pavel. "To nemá chybu, on tu bagetu nikdo nechce žrát," rýpla si Dáda.

Ne každého ale urážení Pavlíny stále baví. "Někteří zde kritizují, jen aby zapadli do davu, jak tak koukám. Jak ve školce, banda dětí se někomu posmívá nebo ho uráží bez pádného důvodu a zbytek se přidá, jen aby zapadl. Až mě někdy udivuje, jak dokážeme být všichni strašně zlí jen tak. A baví nás ubližovat i lidem, které neznáme," poznamenal Filip.

A na jaké straně jste vy?

Související články

Další články