Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nenávist diváků k Pavlínce z MasterChefa sílí: Po odchodu Omara ji zasypali strašnými vzkazy

MasterChef Česko 2020.
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
emoce
Středeční díl kulinářské show MasterChef Česko se opět neobešel bez velkých emocí. V průběhu výzev tekly soutěžícím nervy a na konci je přepadl smutek z vypadnutí dalšího účastníka. Černého Petra tentokrát dostal šoumen Omar, kterému se nepovedli indiánci. Bouřlivé emoce však neutuchají ani u diváků, jelikož nenáviděná Pavlínka opět skončila na balkoně a odcházejícímu Omarovi jen zamávala.

Pavlíně Lubojatzky, která je od minulé středy terčem nechutné kritiky, se v posledním díle dařilo. Byla chválena za mezinárodní recept, který připravila spolu s Viky a stejně tak porotcům chutnali její indiánci.

Pavlína dál proplouvá

To se divákům, kteří Pavlínu přímo nesnášejí, příliš do krámu nehodilo. Drobnou blondýnku by v soutěži už nejraději neviděli. Jak se ale zdá, Pavlína se svého snu jen tak nevzdá. Zatímco budí největší emoce, občas se u vaření psychicky zhroutí a před porotou pak fňuká, soutěžící, kteří odvádí dobrou práci, vypadávají.

Stejně jako včera, kdy horkokrevný Omar uvařil spolu s Pavlem výborné jídlo, ale přesto musel soutěž opustit. Pavlínce, která v předminulém díle získala kontrakt na spolupráci s Bageterií Boulevard, se také spousta jídel nepovedla a přesto stále proplouvá. To se nelíbí mnoha divákům, kteří své pocity vyjadřují v diskuzích na sociálních sítích.

Nenávist vůči ní sílí

"Ten odporný skřet Pavlína to stejně vyhraje," napsala svůj názor uživatelka Věra do komentářů na Facebooku. "Měla vypadnout ukňouraná Pavlína," napsala další. Většina komentářů se ani nedá publikovat, jelikož v nich padá jedno sprosté slovo za druhým.

Pavlínka stále leží mnoha lidem v žaludku a dokud nevypadne, hon na její osobu bude zřejmě pokračovat. Ambiciozní blondýnka se údajně kvůli reakci tisíců lidí dokonce zhroutila. Nakonec tlak nevydržela a vyjádřila se ke kritice diváků, dokonce některé své chyby přiznala.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy