Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nenávist až za hrob! Onder Italovi nikdy neodpustí, že mu přebral přítelkyni

Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 33 fotografií
stardance
Ve StarDance letos panuje poměrně pohoda, ale nějaké vztahové třenice se v soutěži přece jen objevily. Bývalka tanečníka Jana Ondera (33) Lucie Hunčárová (32) a její láska Emanuele Ridi (44) jsou podle všeho Honzovi trnem v oku i skoro dva roky poté, co mu poprvé Ital nasadil parohy!

Byla to velká mediální událost, kterou se všechny deníky i weby zabývaly několik týdnů v kuse Emanuele Ridi se s Lucií poznal v předchozí StarDance a jiskra mezi nimi přeskočila trošku jinak, než by si Hunčárové tehdejší přítel přál.

Jak ji sbalil Ital

,,Ze začátku soutěže byl mezi námi hlavně velký respekt. Ale myslím, že kolem Vánoc, tedy až po skončení StarDance, ta jiskra mezi námi přišla,“ přiznal zpětně Ridi s tím, že nejdřív byli jen parťáci, ale dál se nedostal, protože Lucie dlouho nechtěla. „Pak přestala být přísná,“ smál se v rozhovoru pro Aha! pro ženy.

V březnu 2017 vyšlo najevo, že Jan Onder dostal od expřítelkyně kopačky, vrátila mu klíče od bytu, finančně se s ním vyrovnala a začala rovnou bydlet s italským švihákem.

Onder a Ridi: Válka!

Honza je pohledný kluk, ale šušká se, že i když už má dávno novou holku (Lumíra Přichystalová), že se patrně s takovým ponížením dodnes nevyrovnal. Lucka coby profesionální tanečnice letos nabídku na účast ve StarDance nedostala a prý hlavně proto, že tentokrát soutěžící vybíral právě Onder. Ten se sice bránil tím, že nikdo zatím v soutěži víckrát než třikrát nebyl, ale šuškanda o mstě stejně fungovala dál.

Nyní, když už by válečné sekery a všechny pocity nespravedlnosti měly být dávno pryč, se ukázalo, že to tak nejspíš zdaleka není. Prasklo to hned při prvním přímém přenosu letošní StarDance.

Ignorace

Tu navštívili právě Ridi s přítelkyní. „Bylo komické, že holka Honzy seděla snad o dvě židle od Hunčárové, ale on (Onder) se jí stejně celý večer vyhýbal. Nepřišel snad ani jednou. Odmítal tam jít, nechtěl se vůbec potkat se svou ex a chlapem, co mu nasadil parohy. Stále ho to asi trápí,“ řekl nám zdroj ze štábu soutěže.

Budeme pevně věřit, že jsou to jen zlá slovíčka a že kudrnáč Onder to má v hlavě dávno nastavené jako vyrovnaný chlap s nohama pevně na zemi…

Související články

Další články