Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nenáviděný Roman a Zuzka z Výměny: Řekli, jestli spolu zůstali, a vychrstli špínu na Jiřího

Roman a Zuzana
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
reality show

Jako by toho během samotného středečního vysílání Výměny manželek nebylo už tak dost. Zuzana nyní odkryla velké tajemství. "Náhradní manžel nabízel, že se spolu můžeme vyspat bez toho, aby se to někdo dozvěděl," řekla pro televizi Nova. Zároveň odkryla, že jsou s Romanem pořád spolu.

O tom, jaký je partner Zuzany z poslední Výměny manželek agresor a hulvát, už jsme toho napsali hodně. O druhém náhradním manželovi Jiřím se toho moc, kromě toho, že má malého syna Jiříka a manželku Petru, nevědělo. Nyní ale přišla Zuzana s opravdovou bombou.

Nevinný Jiří nabídl náhradní manželce sex

Zuzana prý měla od náhradního manžela Jiřího dostat nabídku na sex a ne jednou. "Nelíbilo se mi, že mi náhradní manžel nabízel, že se spolu můžeme vyspat bez toho, aby se to někdo dozvěděl. Nadhazoval mi to každý den," šokovala všechny Zuzana v rozhovoru pro TV Nova. ​

Následně pokračovala o tom, proč to neřekla jeho manželce Petře. "Mezi osmi očima jsem to neřekla, protože jsem jim nechtěla ničit manželství. Ona sama Petra musí přijít na to, že je takový," vysvětlila Zuzana.

U obou párů je slunečno

Důkazem toho, že se nic o údajném pokusu o nevěru nedostalo k Petře, vypovídá především fakt, že se s Jiřím zasnoubili. "Chceme to stvrdit, budeme se zanedlouho brát, pro nás to mělo velké plus. Loňský rok byl pro nás hodně kritický, teď to začíná vypadat na lepší časy. Doufáme, že se podaří druhé dítě a bude to vše akorát lepší," uzavřeli snoubenci.

Roman, který se setkal se zdaleka největší kritikou, se pokoušel vysvětlit své chování, například proč nepoutá malou dceru do autosedačky. "Jsem nezodpovědný a uznávám, že malou jsem připoutat měl. Ale že jsem tyran nebo feťák, to vůbec. Vůbec mě neznají," tvrdí.

Na konci Výměny Zuzana pochybovala, jestli s Romanem vůbec zůstane. Přesto spolu stále jsou. "Miluju ho. Teď už mám víc volnosti," vysvětlila Zuzana, kterou partner prakticky nepouštěl ven. "Uvědomuju si určité věci, teď Zuzaně důvěřuju víc," prozradil Roman s tím, že se u nich doma změnilo ještě to, že bydlí ve větším a lepším.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy