Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nenáviděný Jack schytává strašnou bídu. Diváci Survivoru ho tepou za zpackaný duel i trapné výmluvy

Jack Hamid, když se mu něco povede. Bohužel to není často.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
reakce

Jack Hamid byl v Survivoru výraznou, ale také zároveň problematickou postavou celé letošní řady. Alespoň tak o tom mluví diváci, kteří jsou z jeho odchodu přímo nadšení. Jeho poslední řeč překvapila nejen členy kmene Lovců, ale právě i fanoušky, kteří jeho podivné chování vůbec nepochopili. O své pocity se podělili na sociálních sítích.

Jakmile Jack Hamid opustil ostrov, hned jako by se pročistila tamní dusná atmosféra. Pocítili to i diváci, kteří Jacka přímo nenáviděli a jeho odchod radostně okomentovali na sociálních sítích. O jeho závěrečné řeči prý ani nemluvě.


"Vždy, když začíná větu 'Víš Ondro, já řeknu pravdu', tak dopředu jsem vždy věděl, že to bude bullshit," napsal například fanoušek Tomáš. "Hlavně že už je pryč," raduje se Petra. "No mám dost. 'Já jsem survivor, já udělat všechno... a pak já už nechci bojovat'. Hlupáci tento rok, fakt že jo," okomentovala Hanka.

Jack duel prý pustil

Jack Hamid skončil v Survivoru, protože ho na kmenové radě nominoval Martin Mikyska alias Mikýř do duelu, který nakonec rodák z Egypta prohrál. Jeho protivníkem byl Radek Polomík, který tuto drsnou show bere velice vážně a jehož do duelu nominoval jeho kmen. Jak se pak ale ukázalo, duel nebyl zas tak dlouhý jako obvykle, protože Jack ho ztratil prakticky hned na začátku. On sám to však odůvodnil tím, že to chtěl sám ukončit a balanční tyčku prý naschvál upustil.

Doporučené video: Hádka v Survivoru s Jackem.


"Hlavně jak mu to spadlo a 'No já jsem to pustil, protože už nechci bojovat'. Ať si každý myslí, co chce, tak toto schválně nebylo," rýpl si hned Hanys. "Chudák, co nemá ani sebereflexi přiznat, že to prostě pos*al… šílená mentalita," napsal Kejf.

Špatně z celé situace bylo i jeho protihráči Radkovi, který vyhrál prakticky bez boje. "Já nemám slov, přijde mi to jako slabošství. Ani z toho nemám radost, je mi z toho zle, prostě nemám slov," okomentoval rychlý duel Radek na výzvu moderátora Ondřeje Novotného.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy