Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nenáviděná Chili ze Survivoru promluvila: Můžu odejít se vztyčenou hlavou

Chili se pochlubila novým sestřihem. Mikádo jí sluší.
Zdroj: se souhlasem Chili
+ Další 4 fotografie
Survivor

Pokud je někdo, komu diváci Survivoru nepřejí vítězství, je to Chili. A vyčítají jí především její chování. Ona sama je ale se svou sebeprezentací v show spokojená. Jak vnímá snad nejméně oblíbená účastnice nejdrsnější reality show na světě své působení na ostrově? O tom se rozpovídala v jednom z posledních dílů na TV Nova. 

Reality show Survivor 2022 už zná sice svého absolutního vítěze, na televizních obrazovkách Novy a na Voyu ale přesto stále běží poslední díly. A právě v jednom z nich začala Chili bilancovat o svém působení v show.

A zatímco valná část diváků show jí nemůže přijít na jméno, ona sama je se svým chováním na ostrově spokojená. “Mám pocit , že všeho, čeho jsem chtěla dosáhnout, jsem dosáhla. Kromě vítězství. Nalezla jsem zde spoustu odpovědí na spoustu otázek ohledně sebe sama. Člověk tady má totiž neskutečně mnoho času na polemizování o své existenci,” prozradila v jednom z posledních dílů.

Chili: Můžu odejít se vztyčenou hlavou

Než do reality show šla, bála se, že by mohla ukázat své temné stránky. Že bude hysterická, nebo že nebude tak silná, jak si myslí, což se podle ní nestalo. “Nevím proč, ale mám pocit, že jsem ze sebe tady ukázala vše. Prezentovala jsem se tak, jak jsem chtěla," prohlásila.

"Můžu se vztyčenou hlavou říct, že jsem tady byla sama sebou. Fungovala jsem tak, jak funguju doma. Starala jsem se tady o ostatní tak, jak se starám o své blízké doma," dodala Chili.

Chili: Survivor byl největší dobrodružství mého života

Už jí ani tak nejde o výhru jako takovou, po dvou a půl měsících na ostrově si měla šanci uvědomit mnoho věcí, poznat nové lidi a především zažít dobrodružství života. "Kdybych teď odešla, tak vím, že i v tento moment to bylo největší dobrodružství mého života!”

Chili měla narozdíl od ostatních soutěžících velkou výhodu. Zatímco jiní se po návratu domů nebudou na rýži moci ani podívat, ona s úsměvem prohlašuje “Jakožto zástupce vietnamské komunity zde nemůžu říct, že mám rýže dost,” směje se Chili v show TV Nova.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy