Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nenasytný spratek, už dostal dost! Lacko ze SuperStar leží závistivcům v žaludku!

Pošťák Lacko je v balíku!
Zdroj: archiv
+ Dalších 30 fotografií
Ačkoliv je Ladislav Angyal (17) velice skromný a především vděčný, všechno na něj postupně dolehlo, a tak se svěřil s psychickými problémy. To vzedmulo vlnu nepochopení a lidé mu souhlasně vzkazují: přestaň fňukat a něco dělej! Autor hitu Pošta, který proslul účastí v letošní SuperStar, mnohým leží v žaludku!

„Abych neskončil jako Avicii nebo Martinka z Turca. Cítím se psychicky na p*ču,“ svěřil se ve čtvrtek Lacko (17) ze SuperStar, jenže to neměl dělat. Okamžitě se do něj začali strefovat závistivci, kteří nechápu, čím vším si sympatický klučina musel projít!

Sedmnáctiletý chlapec ze slovenského Komárna se narodil do nuzných poměrů. Přesto se nikdy nevzdal, stará se o vážně nemocnou maminku a přivydělává si i jako rozhodčí na místním fotbalovém hřišti. V nedávných dnech ale dostal hodně peněz, což z povahy nepřejícní Češi i Slováci nemohou strávit!

„Dělá ze sebe jen chudáčka, aby byl ostatními litován. Ten kluk je mi naprosto nesympatický a vychcaný. Hraje jen o to, aby dostal co nejvíc peněz od diváků,“ myslí si Patrik.

A rozhodně není ve svém radikálním názoru osamocen. „Fakt mě fascinuje, jak jdou všichni televize kvůli zpěvu, ale nakonec melou, jak mají vše děsně těžký. Je asi jedinej, kdo má těžký život a blbé podmínky. To by mohli rozdávat miliony do každé třetí rodiny. A co děti s postižením, kterým ani pojišťovna nepřidá na vozík? Ale blbec, který řve v televizi, dostane milion,“ říká razantně Kristýna.

A Jaroslav si ještě přisadil: „Chuju Lacko, peníze ti nikdo zadarmo nedá, zarob si v Kolbence, protože takových chujů jsou v Česku a v Asii (na Slovensku) tisíce. Mareš to podělal a statisícovým darem ti vlil do žil falešnou naději, ale tak to není. Makat, vole, makat a nebrečet, protože v nikom soucit nevzbudíš.“

Co si myslíte vy? Stoupla Lackovi sláva do hlavy, anebo dál zůstane tím skromným klukem z malého městečka?

Související články

Další články