Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nenasytná Monika: Chtěla svést přítele své dcery a lezla mu v noci do postele!

+ Dalších 15 fotografií
Válka Štikových
Nejenže na svoje děti plive špínu, že mnozí nechápou, kam se poděly její mateřské city, teď se na Moniku Štikovou valí ještě větší pohroma, než je nenávist části veřejnosti. Snaží se na ni totiž hodit drsnou a hodně nechutnou věc! Její dcera Charlotte (22) tvrdí, že maminka jí sváděla přítele (29) a lezla za ním i do postele!

Vztahy v rodině Štikových se už nedají nazvat ani napjatými, spíš jsou rozervané na cucky, a jak se zdá, nikdy se je už nepodaří dát dohromady. Monika Štiková (46) nedávno v Extra Focusu svoje dcery obvinila z dost drsných věcí, takže se dočkala kritiky jak od manžela nebo dcery Charlotte Štikové, tak od jejího partnera Ifka.

Při povídání si s redaktorem eXtra.cz ale oba vytáhli ještě mnohem silnější kalibr.

Chtěla s ním spát?

„Normální máma by neudělala to, co ona. Když byl jednou Ifko doma sám, přišla za ním a šla si mu lehnout do postele. Ptala se ho, jestli by s ní nebyl, že ho chce. Při natáčení Štik si ho taky vzala stranou a povídala mu, že by se na mě měl vykašlat: ‚Stejně si myslím, že my dva k sobě patříme,‘ tvrdila mu. Schválně před ním opakovaně chodila i nahatá jen v průhledné košilce. Fakt strašný. Protože jsme se chystali brzy odstěhovat z domu, nechtěla jsem to hrotit, aby byl klid, ale bylo to hrozný. Asi si myslela, že mi to Ifko nepoví, všechno jsem se ale dozvěděla,“ kroutí hlavou Charlotte Štiková.

Její kluk vábení k sexuálním hrátkám také potvrzuje.

„Charlottka byla s mámou na nějaké oslavě, na které zůstala déle. Monika dorazila domů nad ránem trošku opilá a chtěla po mně sex. Říkala mi hlouposti, jako že si chce užít, tak jsem ji poslal pryč. Když pak zjistila, že u mě nemá šanci, tak se změnila a začala na mě útočit,“ tvrdí mladík.

Monika to nevyvrátila

Samozřejmě jsme se zeptali i Moniky Štikové na to, co obviněním říká. „Já se k takovým pí*ovinám vůbec nebudu vyjadřovat. Úplně mě z toho vynechejte. Nazdar,“ prohlásila naštvaně a položila telefon.

Samozřejmě nikdo nemůže stoprocentně říci, že se tvrzení dvojice zakládají na pravdě, nicméně ukazují na to, jak moc jsou vztahy v rodině narušené.

Mimochodem: Nedávno se objevily spekulace, jestli náhodou i jí mladý přítel nezanáší jinde, což Monika rázně popřela.

Mohlo by vás zajímat

Další články