Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nenasytná hvězda komisaře Rexe a Lídy Baarové: Pod jednou střechou žije se dvěma partnerkami a maminkou

Gedeon Burkhard: Herec z Komisaře Rexe má dvě partnerky
Zdroj: profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Polyamorie

Herec Gedeon Burkhard (53), který se proslavil hlavně rolí policisty Brandtnera ze seriálu Komisař Rex, si užívá život plnými doušky. Podle webu The Storiest totiž žije se dvěma ženami současně a nemůže si to vynachválit. Kromě toho s nimi sdílí domácnost i jeho maminka Elisabeth von Molová (79).

Německý herec Gedeon Burkhard ví, jak si užívat. Momentálně žije v Berlíně, kde podle něj plno lidí experimentuje s alternativními formami vztahů. A Gedeon není výjimkou. I z toho důvodu si toto město tak zamiloval a rozhodl se v něm žít.

V roce 2019 se přes sociální sítě seznámil s vedoucí marketingu v textilním průmyslu Ann-Britt Dittmar (33) a nejdříve si vystačili ve dvou. O dva roky později však přišla změna a do jejich života vstoupila devětadvacetiletá chemička z Ukrajiny Sascha Vedutaová, jak píše web The Storiest.

Bydlí s nimi i maminka

„Je to skutečná trojka, nejen po sexuální stránce. Máme vyvážené a hluboké spojení ve všech aspektech,“ nechal se slyšet v rozhovoru pro magazín Bunte herec, který zazářil v seriálu Komisař Rex nebo ve filmech Hanebný pancharti a Lída Baarová.

To ale není vše. Mají totiž ještě čtvrtou spolubydlící. Když totiž zemřel Gedeonův otec, do Berlína přivedl svou matku Elisabeth von Mol. Ta byla zpočátku ze vztahu syna skeptická, ale nyní si zvykla. „Nedovedete si to představit, ale moje matka, která nikdy nebyla nadšená z mých přítelkyň, si obě dívky zamilovala,“ přiznal nakonec herec.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy