Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

„Nenašla jsem nikde tak velké podvazky,“ směje se těhotná Nikol, která vyrazila raději do přírody místo do ateliéru!

Nikol je v 5. měsíci těhotenství!
+ Dalších 22 fotografií
Hvězda pořadu 3v1 Nikol Štíbrová (30) je v 5. měsíci těhotenství a se svým přítelem Martinem Kynclem se na svého prvního potomka moc těší. Na svůj Instagram umístila fotografii, kde se chlubí těhotenským bříškem a moc jí to sluší. A vyfotit se nevyrazila do ateliéru jako většina bláznivých matek, ale do přírody!

Hvězda pořadu 3v1 Nikol Štíbrová je v 5. měsíci těhotenství a na svoje první miminko se moc těší! Hlavně na to, až nebudou 3v1, ale 4v1. A toho se určitě nemůžou dočkat i její fanoušci! Některým nastávajícím maminkám se během těhotenství zřejmě zavaří mozkové buňky a fotí se nahé s bříškem v ateliéru.

Nikol je ale normální matka, které těhotenství mozek nezatemnilo, a tak se nahá ze všech stran v ateliéru rozhodně nefotí. Se svým nastávajícím raději vyrazili do přírody a udělali si prostě na památku normální fotku!

„My tři. Původně jsme se chtěli nafotit polonahý v ateliéru, je to teď in, ale nenašla jsem nikde tak velký podvazky, tak nic, necháme to jinejm,“ napsala Nikol k fotografii na Instagram. Je vidět, že smysl pro humor jí nechybí a je pořád racionálně uvažující matka!

Mohlo by vás zajímat

Další články