Vizážistku Nikolu Donéovou (27) si každý pamatuje proto, že má vyholenou hlavu. Na ostrově vypadá spíše jako šedá myška a k těm největším kočkám byste ji asi neřadili. Na ostrově krásky nemají make-up a to s jejich vizáží udělá své. Ve skutečnosti je to ale krásná žena, a dokonce měla i dlouhé tmavé vlasy!

„Kvůli životu na ostrově, bez kosmetiky, bez zrcadla, bez toho všeho, co ženy den co den dělají a věnují tomu hromadu času, peněz a leckdy i stresu, že to není tak, jak by to mělo být (podle ikon a představ) a trápí se kvůli tomu, se to ve mně trochu srovnalo (…) Co se týče mě, už tím nejsem tak posedlá jako dřív, jsem taková jako make-up free,“ napsala kráska na Facebook.

Nikola má vyholenou hlavu a to u ženy není až tak časté. Navíc tahle kráska měla dříve dlouhé tmavé vlasy! S nimi si ji většina lidí snad ani nedokáže představit. Proč se zbavila tak krásné hřívy a šla dohola?

„Vzniklo to tak, že jsem na jedné soutěži přišla o veliký kus délky, prostě mě ostříhali a ještě zesvětlovali a já těch vlasů mám tolik, že se to nedalo, to byla hrůza (střih do roviny) a vlasy na deset hlav, potom jsem to ustřihla na mikádo a pak jednoho krásného dne jsem se probudila, řekla jsem si: A dost! Vzala jsem strojek a oholila to,“ svěřila se na svém Instagramu Nikola. Jak vypadala s dlouhými vlasy, se podívejte do galerie.