Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nenápadná Nikola z Robinsonova ostrova má vyholenou hlavu. Víme, jak vypadala s dlouhými vlasy!

+ Dalších 52 fotografií
Vizážistka pornohereček Nikola Donéová (27) vypadá jako šedá myška, která má vyholenou hlavu. Na ostrově byste ji mezi krásky rozhodně neřadili. Ale ona nejenže je kočka, ale také měla v minulosti dlouhé tmavé vlasy!

Vizážistku Nikolu Donéovou (27) si každý pamatuje proto, že má vyholenou hlavu. Na ostrově vypadá spíše jako šedá myška a k těm největším kočkám byste ji asi neřadili. Na ostrově krásky nemají make-up a to s jejich vizáží udělá své. Ve skutečnosti je to ale krásná žena, a dokonce měla i dlouhé tmavé vlasy!

„Kvůli životu na ostrově, bez kosmetiky, bez zrcadla, bez toho všeho, co ženy den co den dělají a věnují tomu hromadu času, peněz a leckdy i stresu, že to není tak, jak by to mělo být (podle ikon a představ) a trápí se kvůli tomu, se to ve mně trochu srovnalo (…) Co se týče mě, už tím nejsem tak posedlá jako dřív, jsem taková jako make-up free,“ napsala kráska na Facebook.

Nikola má vyholenou hlavu a to u ženy není až tak časté. Navíc tahle kráska měla dříve dlouhé tmavé vlasy! S nimi si ji většina lidí snad ani nedokáže představit. Proč se zbavila tak krásné hřívy a šla dohola?

„Vzniklo to tak, že jsem na jedné soutěži přišla o veliký kus délky, prostě mě ostříhali a ještě zesvětlovali a já těch vlasů mám tolik, že se to nedalo, to byla hrůza (střih do roviny) a vlasy na deset hlav, potom jsem to ustřihla na mikádo a pak jednoho krásného dne jsem se probudila, řekla jsem si: A dost! Vzala jsem strojek a oholila to,“ svěřila se na svém Instagramu Nikola. Jak vypadala s dlouhými vlasy, se podívejte do galerie.

Související články

Další články