Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nenalíčená Heidi Klum děsí okolí! Nedokáže se smířit se stárnutím a nabrnkla si zajíčka ze skupiny Tokio Hotel

Je to opravdu ona?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Topmodelka Heidi Klum (44) vyděsila lidi! Ukázala se bez šminek a jakýchkoliv úprav či retuší a je to zcela jiná osoba. I když už nějakou dobu randí s mladým zajíčkem a kytaristou skupiny Tokio Hotel Tomem Kaulitzem (28), vypadá jako seschlá stařena. Zvedá si snad po boku mladého zajíčka ego?

Tak tohle nikdo nečekal! Topmodelka a bývalá manželka zpěváka Seala Heidi Klum všechny vyděsila svojí fotografií, kde se ukázala přirozená a bez úprav! Vypadá totiž zcela jinak než na obálkách časopisů či profesionálních fotografiích.

Nějakou dobu veřejně randí s o 16 let mladším kytaristou německé chlapecké skupiny Tokio Hotel Tomem Kaulitzem! Fanoušci spekulují o tom, zdali si zajíčka našla právě proto, že si snaží zvednout po jeho boku ego a chlácholí tak sama sebe pocitem věčného mládí.

Fanoušci nechápavě kroutí nad jejím vzhledem hlavou a nechápou, co na ní vidí tak pohledný mladý muž! Nabízí se také možnost, že se z jeho strany nejedná tak úplně o velkou lásku, spíše o zviditelnění sebe a celé své kapely, která údajně chystá velký comeback po dlouhé době, kterou členové trávili v USA.

Související články

Další články