Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Nemůžete usnout v letadle? Dejte si drink! 4 tipy, jak mít sladké sny

Jak usnout v letadle? Je to jednoduché!
Létáte často letadlem a nebo letíte do dalekých míst, takže vás čeká dlouhý let, při kterém byste rádi spali? Máme pro vás několik tipů, jak v letadle krásně relaxovat, abyste přiletěli do své vysněné destinace odpočatí, jako když se probudíte ve vlastní posteli. Poradíme vám, jak na to!

Čas dovolených je v plném proudu a každý, kdo letěl letadlem nejméně 6 hodin, ví, že to není zrovna žádná lahoda. Jak jinak si tedy dlouhý let zpříjemnit než tím, že si pěkně zdřímnete. Pokud vám to však moc nejde, máme pro vás několik tipů, jak se odebrat do říše snů raz dva!

1. Vyberte si vhodné místo

Místo je naprostý základ všeho. Pokud se budete někde mačkat, sotva se vám bude spát dobře. Chápeme, že první třídu nebo bysnys třídu si nemůže dovolit každý, ale i přesto máte na výběr. V přední části letadla většinou sedí maminky s dětmi, takže bude lepší, když si zaberete místo vzadu a nejlépe u okna.

2. Oblečení

Pokud budete mít nepohodlné oblečení, bude se vám nejen špatně spát, ale i sedět. Zapomenout byste neměli ani na ponožky, abyste nenachladli od nohou.

3. Drink

Ne, opravdu vás nechceme nabádat, abyste si dali celou flašku rumu, ale pokud si dáte malý drink, uděláte jedině dobře. Trochu vás totiž uvolní a uvidíte, že se vám po něm bude spát jak miminku.

4. Vůně

Pořiďte si vůni, která napomáhá ke spánku a působí dobře na nervy. Tím nemyslíme žádný parfém, řeč je o vonných sáčcích a esenciálních olejích. Naprosto postačí, když kápnete pár kapek na deku nebo polštář a hned si navodíte příjemnou atmosféru. Budete se cítit, jako byste byli právě ve své oblíbené posteli.

Mohlo by vás zajímat

Další články