Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nemůžete na rande ven? Tak randěte v karanténě!

Rande v karanténě
Karanténa přináší komplikace v mnoha ohledech včetně randění. Vyrazit s drahou polovičkou na večeři, do kina nebo do wellnessu je dnes jako z říše snů. I když jste ze situace možná smutní, nezoufejte. Doma si totiž s trochou snahy můžete zinscenovat velmi originální rande.

Posnídejte v posteli

Pokud pracujete z domu a nemusíte ráno spěchat do práce, dopřejte si ten luxus a snídejte s partnerem v posteli. Vajíčka, avokádové toasty nebo lívance s oblíbenou marmeládou doplňte voňavou kávou a pomerančovým džusem. Protože nejspíš nebudete ani řídit, můžete si do něj přidat skleničku sektu a vykouzlit si oblíbenou Mimózu. Při snídani odložte mobil a přestaňte číst zprávy o koronaviru. Raději zaměstnejte ruce vzájemným krmením. Nezapomeňte, že pokud dnes připravuje snídani partner, musíte mu to brzy oplatit.

JAK PŘIPRAVIT MIMÓZU:

• do sklenky nalijte čerstvou pomerančovou šťávou vylisovanou z dobře vychlazených zralých pomerančů
• doplňte sektem
• podávejte na ledu
• můžete ozdobit plátkem pomeranče

Romantický piknik. Zn. Doma!

Sluneční paprsky a první teplejší dny by za běžných okolností lákaly k piknikům a grilování. Trápit se tím, že ven nemůžete, a propadat skepsi, to by bylo chybou. Popusťte uzdu fantazii a uspořádejte si s partnerem stylový piknik přímo u vás doma. Nachystejte deku, košík se všemi dobrotami a čerstvým ovocem. Nezapomeňte také na vychlazené bublinky s voňavými jahodami. Zvuky přírody, jako je šumění lesa, obstaráte hravě z mobilu. Uvidíte, že takový piknik jste ještě nezažili.

Wellness jako v lázních

Přítmí, vana s bohatou pěnou, svíčky, ledově vychlazený sekt a vy dva. Scéna jako vystřižená z romantického filmu. Nikdy jste neměla odvahu nebo dost času ji připravit a zažít na vlastní kůži? Teď máte šanci. Po báječné koupeli můžete pokračovat do ložnice, kde si dopřejete vzájemnou masáž celého těla vonnými bylinkovými oleji. Po tomto zážitku si na lázně nebo Spa ani nevzpomenete.

Klasika na gauči

Ani klasika na gauči nemusí být špatná, pokud vynaložíte trochu úsilí a ozvláštníte ji. Domů si objednejte jahody, kvalitní čokoládové bonbony a Bohemia Sekt. Právě tato trojice afrodiziak totiž tvoří výtečnou kombinaci, se kterou můžete lehce rozehrát partnerské hry. V televizi si zapněte vizualizaci hořícího krbu a na telefonu romantické ploužáky. Zbytečné zvuky a elektroniku, které by vás mohly vyrušit, vypněte. Partnerovi navrhněte, že nikdo z vás nebude sám nic ochutnávat, pouze se budete vzájemně krmit. Blízkost, dotyky a opojná chuť šumivého sektu bude perfektním začátkem žhavé noci.

Související články

Další články