Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Nemůže se dočkat porodu: Berenika Kohoutová předvedla obří těhotenské bříško

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
těhotenství
Berenika Kohoutová (28) je těsně před porodem plná emocí. "Je toho na mě nějak moc, dneska je všechno dojemný," svěřila se na Instagramu. Herečce a zpěvačce už těhotenské bříško vyrostlo do takových rozměrů, že je nejspíš největší v českém showbyznysu. Kulaťoučká Berenika ho vystavila na otevření nové pražské restaurace.

Po delší době se Berenika Kohoutová ukázala ve společnosti a všechny v Café Graff překvapila těhotenským bříškem. Zase jí totiž povyrostlo a jeho rozměry dávají tušit, že herečka a zpěvačka porodí co nevidět.

Jak sama přiznala na Instagramu, má v sobě moře emocí. „Na co jsem si zadělala v roce 2019, vrátí se mi v 2020 v plný palbě! Samozřejmě že nejvíc bude, až si porodím naši holku roku, ta přebije všechno. Ale nominace na Ceny Anděl ve dvou kategoriích? Páni. Jsem ohromně vděčná, šťastná, těhotná, unavená, jsem momentálně mimo veškerý kategorie a díky za to,“ napsala Kohoutová.

Ta není mezi slavnými jediná v požehnaném stavu. Potomka čekají také Aneta Krejčíková nebo Marie Doležalová, ve čtvrtek radostnou novinku oznámila i Kristýna Leichtová.

„Snad budu schopná na ty Anděly i jít a vypadat tam poprvé od porodu jako normálně oblečenej člověk, co se normálně baví s lidma o normálních věcech. Jestli něco z toho, co jsem napsala, nedává smysl, nebo to není dostatečně dobrej sloh, tak takhle to teď prostě bude. Zhruba do toho předávání Andělů, řekla bych,“ uzavřela se smíchem Berenika.

Související články

Další články