Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Náruživá učitelka v První večeři: Mám to ráda víckrát denně a nejlíp na veřejnosti

Seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem pokračuje na Primě v pondělí večer dalším dílem. V něm se představí osmadvacetiletá učitelka základní školy v Praze Ivana Pilsová. Svou upřímností a otevřenou konverzací o sexuálních zážitcích překvapila potenciálního partnera, dvaatřicetiletého Michala Nechanického z Tuřan.

Nemravná učitelka se v show První večeře rozhodně nebojí mluvit otevřeně. „Úplně nejvíc wow, co jsem zažila, to bylo přímo před Forum Romanum. Všude mraky lidí, turistů, kamery a prostě to nějak přišlo,“ práskla na sebe během prvního rande vášnivá Ivana a hned dodala: „Čím víc míst, tím líp. Zažila jsem to i v observatoři na Žižkovské věži.“

Michal byl zaskočený, ale po chvíli se chytil. „Přemýšlím nad tím, co říct, něco nového. Když řeknu kabinka v obchodním domě, to už je klasika… Upřímně neznám hranice, takže když vymyslíš nějakou bláznivinu, tak ti neřeknu ne. Asi nechci vyjmenovávat, co všechno jsem zažil nebo nezažil, ale monogamní to nebylo,“ odhalil ze svého intimního života nakonec něco málo i Michal.

Ivana se během večeře ještě potřebovala ujistit, že její sexuální tempo Michal zvládne… „Nebráníš se tomu, že bychom měli sex i několikrát za den? Po dvaceti letech ti dám pokoj, to už mi bude stačit jen dvakrát denně!“

Protnou se nakonec vášně Ivany a Michala a dají šanci dalšímu rande? První večeře pokračuje dnes večer ve 21.35 na Primě!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy