Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Nemravná Shopaholicadel: Svému novému příteli slíbila pořádnou postelovou divočinu

Shopaholicadel byla hostem Jaromíra Soukupa.
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
telefonát

Jedna z nejbizarnějších postaviček českého internernetu Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se nedávno rozešla se svým snoubencem Davidem. Jeho místo ale rychlostí blesku nahradil Honza, kterého youtuberka už oficiálně nazývá svým přítelem. Nyní se na Twitteru objevilo video jejich online rozhovoru, ve kterém influencerka prozradila detaily jejich plánů na večer. 

Tajný hovor

Jedni ji nenávidí, druzí zbožňují. Adéla Pulcová, která si přezdívá Shopaholicadel, rozhodně patří mezi nejkontroverznější české influencery. Ačkoli se na sociálních sítích většinou úspěšně znemožňuje sama, občas se o to postará některý z jejich haterů.

A právě k jedné z takových situací došlo i nyní. Na Twitteru se totiž objevilo video, ve kterém vede Adéla velmi intimní rozhovor se svým novým přítelem Honzou.

Nadržená Shopina

"Už se těším, zlato, až si s ním zase budu moct to... si s ním hrát," řekla Shopaholicadel v "soukromém" telefonátu svému klukovi, do kterého je podle svých slov zamilovaná tak, jako ještě nikdy dřív nebyla. "A až si ho strčím do pusy a pořádně si to vychutnám," dodala Pulcová s poťouchlým úsměvem na tváři.

Jak se zdá, David už je dávno ze hry venku. Podle jeho vyjádření byl Honza u Adély doma ještě téhož večera, co se snoubenci rozešli. "Všiml jsem si, že na storíčku má nějakýho chlapa, ale neznám ho. Je docela divný, že mě vyhodí v jednu ráno, já jsem byl pryč už od deseti večer. Přišel jsem si ráno pro věci, který mi dala, a měla tam novýho chlapa," prozradil na TikToku.


Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy