Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nemožné se stává skutečností: Hubnutí Ewy Farné je největším zázrakem šoubyznysu!

Zdroj: archiv Ewy Farne
+ Dalších 96 fotografií
Je to kočka
V čem tkví její tajemství? Pod Ewou Farnou (25) ještě před nedávnem praskala podlaha a zničehonic se z ní vyloupla ohromná kráska. Zázraky se občas dějí a český šoubyznysový rybníček jeden zažívá právě teď. Ewa začala hubnout, první výsledky se už dostavily a všichni jen zírají s pusou dokořán!

Brzdi, Ewo (25), nebo za chvíli budeš tenčí než papír. Zpěvačka je jako zázrakem každým dnem krásnější. Pravděpodobně za tím vězí pravidelné cvičení a zdravá strava. Není tajemstvím, že se Farna dřív přejídala a často v noci tláskala jídlo z benzinek.

Ale to už je minulostí a z Ewy se opět klube naše nejpůvabnější zpěvačka. Očividně si konečně najala i šikovné stylisty, protože se dlouho nestalo, že by se na veřejnosti objevila v něčem, co by bylo lepší jako hadr na špinavou podlahu.

Farna nedávno prozradila, že se smířila se slávou a zájem jí nevadí. "Mé povolání občas vyžaduje ukazovat věci ze soukromí a otevírám se svým fanouškům jak v rozhovorech, tak i v písničkách a na sociálních sítích. Ale myslím si, že je zdravé mít někde hranice. Každý člověk má právo mít kolem svého pozemku plot, ke svému bytu dveře, ke svému kontu PIN kód," řekla Ewa časopisu ČD pro vás.

"Není to tak, že bych nemohla jít po ulici, aniž by mě zastavovali lidé. Když se nenamaluju, tak je to úplně v pohodě," dodala zpěvačka.

Posíláme do Všenor, kde má Ewa vilu za dvacet milionů, obrovský palec nahoru. A těšíme se na další fotky, na nichž bude vypadat zase o něco lépe!

Související články

Další články